17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj včerejší srnec
Můj včerejší srnec
vloženo: 17.7.2012 01:24
autor: Radim Šťastný

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Už jsou
Už jsou
vloženo: 8.3.2018 09:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Brno Super
Brno Super
vloženo: 27.2.2012 21:59
autor: Trlifaj Vladimír

fotopast

V řepce
V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dalsi trhac jezevciku

Samice 4.5kg,malorazka Hatsan,60m
vložil: Milan Dejda
vloženo: 29.3.2020 18:46
zobrazeno: 6040x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

31.3.2020 18:06 vložil Antonín Polách
Na čepicu nebude?
31.3.2020 10:54 vložil Milan Dejda
Radku,invazivni a pro Leose Lukaska,uz sem vydel hezkou radku psu hrdinu,kteri dostali od nutriji pekne narezano,jen proto,ze nemneli rozum a mozek v hlave a nejednalo se jen o norniky,spousta oharu na honech doslo k uhone,takze bych vaseho JEZEVCIKA moc nevynasel a hlavne bych to nezkousel a urcite ne v nore tam pes nema sanci.
30.3.2020 22:36 vložil Leoš Lukášek
Milane na mého jezevčíka drsnosrstého by si v Žádném případě nepřišla.
30.3.2020 22:36 vložil Leoš Lukášek
Milane na mého jezevčíka drsnosrstého by si v Žádném případě nepřišla.
30.3.2020 21:06 vložil radek snabl
a to je zvěř nebo se to loví jako invazivni druh?
30.3.2020 19:55 vložil Patrik Dvořák
Myši nejsou aspoň ne u nás a že jich bylo, vzali to pluhem a je klid. Lovu zdra k té přerostlé ty jsou lepší.
30.3.2020 17:47 vložil Jiří Wenzl
Nikdy bych neřekl, že jedna vypasená myš polechtá tolik chuťových pohárků...Až se divím, že zatím nikoho nenapadlo podívat se na současnou hraboší kalamitu jako na příležitost dopřát některým spoluobčanům nevšední kulinářský zážitek.
29.3.2020 23:54 vložil Milan Dejda
Jinak briska a predek je nejlepsi na falesnou drztkovou,Monicka ji umi luxusni,to nema chybu,stehna a hrbet naspikovat,potrit cesnekovou soli a dva dny nechat v maslicku odpocivat,pote dat do udirny kolem 6 hod.ranni,a udit max.na 70 stupinku cely den,proste musite si s tim pohrat.Laska je laska
29.3.2020 23:28 vložil Milan Dejda
Vynikajici je na vsechny mozne spusoby,cesnekem nic neskazis a na prazcich nebrat dehet neni nic moc
29.3.2020 20:38 vložil Roman Macho
Jedl jsem ji na grilu. Vynikající..
29.3.2020 20:32 vložil Jiří Netík
Mám inspiraci, udit se bude na trnkovém dřevíčku. Na pražcích by měla hezkou barvu. Cha...cha...
29.3.2020 20:12 vložil Jiří Šikl
Lovu zdar
29.3.2020 19:59 vložil jirí kuja
uzená je luxusní!!!
29.3.2020 19:47 vložil Milan Dejda
Jiri pujde do udirny,za vikend mam 3 kousky,tudiz nalozime a na bukovem drevicku pomalu vyudim,fuj tajbl.
29.3.2020 19:44 vložil Jiří Netík
Řízky nebo ragů???
29.3.2020 19:01 vložil Jindřiška Padalíková
Potrestán!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.