17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk z letošní říje 2018.
Daněk z letošní říje 2018.
vloženo: 7.11.2018 12:37
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362946 hlasování fotek (84 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

OBČAS SE ZADAŘÍ

vložil: Jaroslav Vlosovský
vloženo: 21.8.2013 06:15
zobrazeno: 3336x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

27.8.2013 10:46 vložil Michael Brož
Jardo ale to se ti povedlo!!! 1****
26.8.2013 07:54 vložil Jaroslav Vlosovský
Tak jsem vám za hlasy vděčný,a jak píše Milan Ječný. Pár slov by se hodilo, než se prase fotilo. Lov to byl zcela běžný,vytáhlo pět selat. To nejslabší musím střelit,nedá se nic dělat. Namířím svou kulovnici a pak padla rána. Čtyři zdrhli do lesa a s nimi i máma. Tak si říkám, už se nehrb,už se klidně pohni. Po výstřelu zůstalo,jedno pěkně v ohni. Nemaj tady kukuřici,nemaj tady řepku. Co na horách vyhrabou,tak to mají k snědku. Žádný obr,žádný macek,jako větší sardinky. Přesto z něho domů vezu ,patnáct kilo zvěřinky. Takže ještě jednou lovu zdar a všem děkuji za hlasy a podporu.
24.8.2013 15:15 vložil micinka
lovu zdar
23.8.2013 22:32 vložil Milan Flora
Jardo, Lovu Zdar!
23.8.2013 13:03 vložil Jan Novák
lovu zdar-při letmém pohledu jsem myslel,že je to vlk ...
23.8.2013 07:55 vložil Tomáš Z.
Lovu zdar.
22.8.2013 21:46 vložil Milan Ječný
Jardo,někdy se rozepíšeš sáhodlouze po návštěvě ...,ale u lovu ani čárku?To není možné,poděl se o zážitek.
22.8.2013 20:30 vložil Folprecht Martin
Lovu Zdar!
22.8.2013 15:55 vložil Milan Ječný
Lovu zdar Jardo.
22.8.2013 00:19 vložil Kamil Vaškových
škoda
21.8.2013 22:26 vložil Ladislav Březina
Lovu zdar!!
21.8.2013 21:25 vložil Jiří Zilvar
Lovu zdar!
21.8.2013 20:47 vložil Vilém Slavík
Lovu zdar.
21.8.2013 18:36 vložil Jindřiška Padalíková
Upřímné Lovu zdar, Jardo !
21.8.2013 17:26 vložil Jan Bachratý
Lovu Zdar!
21.8.2013 15:41 vložil Michael Brož
Jardo tak ještě jednou Lovu zdar!
21.8.2013 15:34 vložil Roman Poštulka
LOVU ZDAR!!!
21.8.2013 14:31 vložil René Hlaváč
Upřímné"LOVU Zdar"
21.8.2013 13:15 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar !
21.8.2013 11:42 vložil Miroslav Franěk
Járo-upřímné Lovu zdar!!
21.8.2013 11:13 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar nejslabší z rudlu tak to má byt :-))
21.8.2013 10:30 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, to už je vyvržené nebo bylo tak hubené?
21.8.2013 10:04 vložil František
Mohu se zeptat na váhu vyvrženého kusu?
21.8.2013 09:43 vložil Kamil Plíšek
Jardo "Lovu zdar!"
21.8.2013 09:41 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
21.8.2013 09:20 vložil Lubomír Prokeš
Dobrý, Jardo upřímné Lovu zdar!!!! 1****
21.8.2013 08:54 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
21.8.2013 08:40 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,Jardo!!!!!
21.8.2013 07:39 vložil Martin Vojtěch
Upřímné lovu zdar Jardo!!!
21.8.2013 07:25 vložil ladislavkohousek
Jardo, LOVU ZDAR.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.