17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

víkendová čekaná
víkendová čekaná
vloženo: 1.2.2016 19:53
autor: Martin Hanáček

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Trochu jiný tesák
Trochu jiný tesák
vloženo: 28.10.2019 21:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vysoká

....
vložil: Miroslav Petrla
vloženo: 4.4.2012 11:34
zobrazeno: 1278x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

4.4.2012 20:15 vložil Aleš Procházka
já to taky nemyslel zle jen ty lesy znám hodně dobře a nepřisuzoval sem tu fotku oboře soutok i když to byla nakonec pravda. Myslím si pane Lengyel že jste zkušený myslivec a jelenář a takových lidí si cením!!! Takže jestli jsem to napsal neurvale tak se omlouvám..
4.4.2012 19:18 vložil Jiří Lengyel,starší
Nemyslel jsem to zle,jen jsem se domníval,že autor zaměnil stránku.....
4.4.2012 19:01 vložil Aleš Procházka
Tak to jo :-) Já mám v lužních lesích toho projitýho opravdu od Mikulčic až za Týnec a spoustu zážitků se zvěří :-) Tak ať se daří a Fotu zdar :-)
4.4.2012 18:43 vložil Miroslav Petrla
myslím, že při vší úctě ke "kamarádce" kdybych s ní nemluvil o soutoku tak by věděla tak .... :-) Nedávno jsem jí popisoval peripetie při focení na soutoku
4.4.2012 18:29 vložil Aleš Procházka
To sokolnice :do fotogalerie ostatní jsem dal fotku ... Jen by mě zajímalo jestli by jste mi mohla říct kde jsem to fotil????
4.4.2012 18:12 vložil Aleš Procházka
já jen napsal že to mohl nafotit i mimo oboru... A oboru soutok taky znám...
4.4.2012 17:57 vložil Miroslav Petrla
ses nějak rozohnila... Už ti nic nepovím :-) měj se. /to co psala sokolnice, je bohužel pravda.
4.4.2012 17:46 vložil sokolnice
Ten plot co je tam vidět je od oplocenky, kterých je takové množství, že by oplotily "republiku"
4.4.2012 17:45 vložil sokolnice
je to obora Soutok. Rozlohou asi větší než leckterá volná honitba, ale je fakt že obora i když se tam dá chodit a nepotkat třeba týden skoro nic. Tedy až na "lesníka", který Vás vyžene se slovy, že Vám rozšlape fotoaparát :-)
4.4.2012 17:24 vložil Aleš Procházka
Pane Lengyel Takovou fotku mohl pořídit i ve volné přírodě v lužních lesích je dost vysoké od Lanžhota až po Hodonín !!!! Sám mám pár fotek z těchhle lesů a spoustu nachozenejch kilometrfů. Jinak pěkná fotka 1*
4.4.2012 14:22 vložil Jiří Lengyel,starší
Fotka hezká....(ale v oboře)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.