17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 21:26
autor: Petr Sobek

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

srnec 2014
srnec 2014
vloženo: 23.5.2015 07:09
autor: Jiří Zoller

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

 Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
vloženo: 9.5.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Neuvěřitelných--73cm!!!!!!

vložil: Václav Vlach
vloženo: 25.1.2016 17:07
zobrazeno: 5821x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

28.1.2016 09:43 vložil Zdeněk Cedidla
Nesouhlasím s Romanem.Toto je důsledek práce ochranářů.Až si nevěděli rady,tak ať se starají myslivci a rybáři.Tak to dopadne s bobry a ostatními dravci jako je káně,které sedí na každém stromu u silnice a čeká kde se co pohne.Tak to dopadne když se skupině lidí dají pravomoci a peníze ze státní pokladny a nenesou za nic zodpovědnost.
27.1.2016 17:04 vložil Jan Horáček
Roman to napsal hezky a učeně. Jenže, kdyby se dříve tak úporně nechránili a mydlilo se do nich od začátku jejich zvýšeného výskytu, tak by se jim v našich krajích tolik nezalíbilo. V řece, kde bylo plotic, cejnů, tloušťů, okounů aj. nepočítaně, teď za celou sezonu plotici nechytneš. Jen velkého kapra, kterého koupí a vysadí rybáři.
27.1.2016 11:10 vložil Omar Stodůlka
To je fakt síla!!! Jen jim dej ochutnat olova Václave!! Já kdybych mohl :-( ale vidím je jen na řece Moravě a tam už je to mimo rajón... :-((
27.1.2016 06:52 vložil Milan Vrána
Ochranáři s tím již delší dobu nemají nic společného. Primárně prosazovali ochranu tuzemských hnízdních kolonií, nikoli tažných hejn pobaltských kormoránů. On ten problém je trochu globálního charakteru. Vlivem nadměrného rybolovu na Baltu, došlo v uplynulých deseti letech k enormnímu snížení potravní základny rybožravých predátorů, kteří jsou nuceni stěhovat s do vnitrozemí a hledat nové potravní zdroje. Vzhledem k tomu, že centrální Evropa disponuje poměrně slušně fungujícími akvakulturami a v posledních letech příznivým klimatem, našli tu tažní kormoráni více než optimální podmínky pro zimování. Ovšem dopady zejména na reofilní ryby jsou více než drastické, přičemž na mnoha místech došlo k plošné likvidaci generačních ryb a remontů, čímž je značně omezena autoreprodukce populací. Nebýt svazů, které je produkují za směšný honorář, byly by ryby jako potočák, lipan, parma, podoustev aj. na zápis mezi kriticky ohrožené druhy.
26.1.2016 20:39 vložil Karel Kolář
Tomu, že kormorán loví jen menší rybky do velikosti 15cm věří už snad jen absolutní ignorant. Viděl jsem pár kaprů, K2, tj. cca 30-35 cm o váze asi 1,2 kg s rozrtrženými břichy, jak se je snažil ulovit a potrhal je svým hákovitým zobákem. Jen tak dál, lovit, lovit, lovit!!
26.1.2016 18:45 vložil Jindřich Mach
Jen tak dál!!To se ochranářům opravdu něco povedlo!
26.1.2016 18:45 vložil Jindřich Mach
Jen tak dál!!To se ochranářům opravdu něco povedlo!
26.1.2016 09:54 vložil Radek Vojtišek ml.
Lovu Zdar! Jen do nich kurvy jedny!!!!
25.1.2016 21:50 vložil Zemánek Michal
Ochranáři mlčí,argumenty jim docházejí.
25.1.2016 19:34 vložil Zdeněk Cedidla
Jo je to jako mor,vyčistí to dokonale řeky,potoky a rybníky. A co na to říkají " OCHRANÁŘI " kteří jsou za tento stav odpovědni
25.1.2016 18:52 vložil Potenec Ondřej
CO udělají, mrtvou vodu, u nás jim říkame HLADOVCI
25.1.2016 18:37 vložil Nikola Rýdl
Tak to je fakt neuvěřitelný. Když si člověk představí co tedy udělá 100 nebo 1000 kusů a třeba potom v průběhu celého roku.....

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.