17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 17.5.2014 05:53
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Obnova
Obnova
vloženo: 11.2.2015 08:39
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letošní první srnec

Sloven 19.5.2011 u kamaráda Petra Mertlíka v honitbě Turov-Rokytník.Byl sloven kulovnicé Merkel ráže.300 WM.
vložil: Hubert Heizman
vloženo: 20.5.2011 08:47
zobrazeno: 4478x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

24.5.2011 00:05 vložil Petr Mertlík
Lovu zdar,brachu,nic si z toho nedělej -Žádná flinta netrefuje sama a ani když je v amejické jáži.Srnečka jsem hned druhý den rozboural a zvěřina byla v poho. Tak zas někdy.Petr.
20.5.2011 23:28 vložil Hubert Heizman
Lovu dík!
20.5.2011 19:51 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar.Je vidět,že i Merkel a americká ráže netrefuje sama,i to se stává....
20.5.2011 19:46 vložil Martin Vojtěch
I já přeju lovu zdar! Koukám že Petr tě nejen nechal ulovit srnce ale že i merkla ti půjčil! Zdravím do Rokytníka! Martin
20.5.2011 19:15 vložil Jan Horáček
Správná připomínka na používání slova "sloviti", Eriko. Věcná kritika je lepší než pochlebování.
20.5.2011 15:22 vložil 308
Ahoj Huberte, přeji upřímné lovu zdar.
20.5.2011 10:33 vložil Hubert Heizman
Lovu dík!příteli
20.5.2011 10:13 vložil René Vrbický
Lovu zdar, příteli.
20.5.2011 10:12 vložil Erika Doležalová
Huberte, tak to jsme lovili skoro na minutu přesně stejně :-))) Ještě jednou Lovu zdar.
20.5.2011 09:37 vložil Hubert Heizman
Je to paličkář ,omlouvám se za kvalitu fotografie,bylo to foceno mobilním telefonem o půl jedenácté večer.Lovu dík
20.5.2011 09:16 vložil Hubert Heizman
Vzdálenost 130 metrů,ve 21:17.Lovu dík.
20.5.2011 09:13 vložil Erika Doležalová
Tak jste byli na lovu srnce nebo na výlovu rybníka? (to jen k tomu "slovil..sloven".. :-) Samozřejmě Lovu zdar! Škoda že srnec není lépe vidět, napište o něm trochu víc :-)
20.5.2011 09:10 vložil Vojtěch Louda
Lovu zdar huberte
20.5.2011 09:09 vložil Vojtěch Louda
Lovu zdar huberte

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.