17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 2   17.10.2019
Podhorský král. č. 2 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:47
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

pan srnec
pan srnec
vloženo: 3.3.2012 13:53
autor: luděk skácel

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363160 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec I.věkové třídy

Po pondělním obeznání a následném zrazení jsem dnes po 18.hod. našoulal tohoto srnce. Byl to rychlý, ale zároveň velmi záživný lov. Pomalu jsem šoulal travinami nad lokalitou zvanou Hájek a v tom cítím, že mě něco sleduje. Po rychlé obeznání sundávám kulovnici z ramene a dívám se přes puškohled na ještě zalehlý kus. Najednou srnec vstává a odskakuje ode mne, po 40 metrech zůstává stát, ale přes komoru má modřínek. Pak udělal několik kroků, že se mu odkryla komora. Už jsem nemeškal a padla rána. Srnec zůstal v ohni. Děkuji Hubertovi a Dianě za tento krásný lovecký podvečer. Kulovnice Tikka 7x64 Norma Vulkan
vložil: Michal Kulich
vloženo: 25.5.2011 22:28
zobrazeno: 4610x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

27.5.2011 15:47 vložil Michal Kulich
Ještě jednou lovu dík!! Nene Peťo, včera jsem našel dalšího. Došel jsem k němu na 30metrů, ale stál mi kousíček pod horizontem a jak mě zmerčil, tak skočil přímo na horizont a byl v čudu. Tak další bude asi zas takovej pořádnej.
27.5.2011 13:01 vložil Milan Kulich
Lovu zdar,správný odstřel průběrného kusu na začátku lovecké sezóny. Měli by si z toho vzít příklad dnešní někteří rádoby myslivci, kteří už v této době loví chovné kusy. Táta
27.5.2011 13:00 vložil Milan Kulich
Lovu zdar,správný odstřel průběrného kusu na začátku lovecké sezóny. Měli by si z toho vzít příklad dnešní někteří rádoby myslivci, kteří už v této době loví chovné kusy. Táta
27.5.2011 12:15 vložil Petr Matoušek
Lovu Zdar kamaráde!!! teď ještě nějakýho trofejovýho krasavca a máš pro letošek splněný :)
26.5.2011 18:45 vložil Petr Volš
Lovu zdar, 1+
26.5.2011 16:24 vložil Kuba
LOVU ZDAR.
26.5.2011 15:50 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,.Dobrá rána.
26.5.2011 09:03 vložil Milan Flora
Dobrý odstřel pruběrného srnca. Lovu zdar!!!
26.5.2011 00:18 vložil Petr Rolinc
Lovu zdar! Tak to má vypadat!!!
25.5.2011 23:21 vložil Michal Kulich
Lovu dík!!! Dlouho jsem vybíral a jsem rád, že jsem nepřebral.
25.5.2011 23:17 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Super paličkář, tak to má být.
25.5.2011 23:04 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.