Vyhledávání
Přihlášení
Nejlepší fotografie

Třetí věkovka
vloženo: 29.5.2026 07:16
autor: Josef Kouba
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2012
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2013
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2014
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2015
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2016
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2017
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2018
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2019
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2020
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2021
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2022
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2023
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2024
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2025
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2026
Fotografie
- úlovky (ČR, SR) (17531)
- úlovky (svět) (2339)
- trofeje (4709)
- historie (3868)
- zvěř v přírodě (43759) (2 dnes)
- zvěř v zajetí (3730)
- příroda (40392)
- lovecké výstavy (1575)
- lovecký pes (13620)
- zbraně (2660)
- lidé (4701)
- fotopast (16347)
- myslivecké umění (4927)
- myslivecký interiér (467)
- shozy (jelení, srnčí atd.) (7263)
- ptactvo v přírodě (21311) (5 dnes)
- hmyz v přírodě (7907)
- obojživelníci a plazi (1371)
- květiny a houby (15876) (1 dnes)
- myslivecké stavby (3951)
- sokolnictví (511)
- ostatní (24888) (1 dnes)
Fotografie desetiletí
úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák
úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo
trofeje

Včerejší srnec
vloženo: 12.7.2019 20:01
autor: Milan Jirmann
zvěř v přírodě

Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek
zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo
fotopast

V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek
myslivecké umění

diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
Připomínky a názory
Fotografie
| « novější foto | starší foto » |
Dnešní vycházka

vložil: Vlastimil Pavlíček
vloženo: 14.4.2017 19:12
zobrazeno: 2053x
hodnocení: 12 hlasů
vloženo: 14.4.2017 19:12
zobrazeno: 2053x
hodnocení: 12 hlasů
Komentáře:
14.4.2017 21:20 vložil Horst Fuchs
Dobrý večer, omlouvám se za částečný spam, který se netýká přímo trofeje na fotce, ale tato otázka byla zároveň i důvod, proč jsem se po dlouhé době rozhoupal konečně zaregistrovat:). Takže bych prosil všechny zkušenější kolegy (což jsou skoro všichni:) o nějaké tajné tipy a triky při hledání shozů. Nemyslím, kam jet, ale kde ještě zkoušet hledat, když už jsem hledal na obvyklejch místech. Už jsem skoro zoufalej?)). Vím, že v zimě chodili ke krmelišti minimálně tři jeleni, čtrnácterák a dva mlaďoši, ty jsem tam pozoroval několikrát a díky sněhu vím, že se zdržovali v mlazinách ne dál než pár cca 200 m od krmeliště. No v březnu tál sníh, takže se tam nedalo moc chodit, navíc jsem nechtěl plašit po náročný zimě, ale teď už jsem ty jejich zimní stávaniště třikrát prošel a nic (dneska už i spády v opravdu hustejch mlazinách). A 14teráka jsem dneska viděl nahoře bez:), takže minimálně ten se sněhem nikam neodešel. Takže buďto mě nikdo předběhl (ale v podmáčeným terénu jsem žádný lidský stopy nenašel - jedině že by ty shozy byly přímo u krmeliště (v zimě téměř nerušené, člověk kolem prošel tak 2x týdně a někdy ani to ne), nebo shodily jinde (jestli na pastvinách, tak to je pasé, tam už po zimě vláčely) nebo jsem prostě slepej :-) a to už je pak fakt jednodušší hledat hříbky:). Díky moc za případnou odpověď a omlouvám se za tak dlouhej komentář.
Dobrý večer, omlouvám se za částečný spam, který se netýká přímo trofeje na fotce, ale tato otázka byla zároveň i důvod, proč jsem se po dlouhé době rozhoupal konečně zaregistrovat:). Takže bych prosil všechny zkušenější kolegy (což jsou skoro všichni:) o nějaké tajné tipy a triky při hledání shozů. Nemyslím, kam jet, ale kde ještě zkoušet hledat, když už jsem hledal na obvyklejch místech. Už jsem skoro zoufalej?)). Vím, že v zimě chodili ke krmelišti minimálně tři jeleni, čtrnácterák a dva mlaďoši, ty jsem tam pozoroval několikrát a díky sněhu vím, že se zdržovali v mlazinách ne dál než pár cca 200 m od krmeliště. No v březnu tál sníh, takže se tam nedalo moc chodit, navíc jsem nechtěl plašit po náročný zimě, ale teď už jsem ty jejich zimní stávaniště třikrát prošel a nic (dneska už i spády v opravdu hustejch mlazinách). A 14teráka jsem dneska viděl nahoře bez:), takže minimálně ten se sněhem nikam neodešel. Takže buďto mě nikdo předběhl (ale v podmáčeným terénu jsem žádný lidský stopy nenašel - jedině že by ty shozy byly přímo u krmeliště (v zimě téměř nerušené, člověk kolem prošel tak 2x týdně a někdy ani to ne), nebo shodily jinde (jestli na pastvinách, tak to je pasé, tam už po zimě vláčely) nebo jsem prostě slepej :-) a to už je pak fakt jednodušší hledat hříbky:). Díky moc za případnou odpověď a omlouvám se za tak dlouhej komentář.
Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.









