17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:46
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Detail včerejšího  srnce.
Detail včerejšího srnce.
vloženo: 30.5.2016 00:27
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

1200 kusů...

vložil: Tomáš Bolacký
vloženo: 13.1.2011 19:19
zobrazeno: 4317x
hodnocení: 81 hlasů



Komentáře:

14.1.2011 15:00 vložil Jiří Lengyel,starší
Ta to není..
14.1.2011 14:57 vložil Hubert
Trochu mi to připomíná Lánskou bažantnici. Lovu zdar
14.1.2011 11:40 vložil Ondřej Giecek
Super, moc pěkné.
14.1.2011 10:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak to jsem viděl několikrát na videu z Maďarska.Ano,musela to být úmorná práce sestavit takovýto výřad,ale...já dávám za pravdu panu Jankovi.Máme svoje tradice a našich bažantnicích se dělají tradiční výřady a není to méně hezké,naopak.
14.1.2011 09:10 vložil Zdeněk Auerswald
Sloužil jsem v bažantnici, vím co to je za úmornou práci, po ní je na prvním místě ekonomika, jinak ta bažantnice nemůže fungovat,klobouk dolu před personálem, který toto svoji prací dokáže.Výřad je netradiční, ale tou pečlivou prací personál ukazuje, že pouhým zastřelením pro něj hon nekončí. Jěště jednou Lovu zdar personálu, který se o tento výřad zasloužil.
14.1.2011 09:10 vložil Zdeněk Auerswald
Sloužil jsem v bažantnici, vím co to je za úmornou práci, po ní je na prvním místě ekonomika, jinak ta bažantnice nemůže fungovat,klobouk dolu před personálem, který toto svoji prací dokáže.Výřad je netradiční, ale tou pečlivou prací personál ukazuje, že pouhým zastřelením pro něj hon nekončí. Jěště jednou Lovu zdar personálu, který se o tento výřad zasloužil.
14.1.2011 09:10 vložil Zdeněk Auerswald
Sloužil jsem v bažantnici, vím co to je za úmornou práci, po ní je na prvním místě ekonomika, jinak ta bažantnice nemůže fungovat,klobouk dolu před personálem, který toto svoji prací dokáže.Výřad je netradiční, ale tou pečlivou prací personál ukazuje, že pouhým zastřelením pro něj hon nekončí. Jěště jednou Lovu zdar personálu, který se o tento výřad zasloužil.
14.1.2011 06:33 vložil jiří janek
Mně osobně se to nějak příčí dělat se zvěří různé obrazce jak když tu byli ufouni,umíte si představit že by se něco podobného stalo s divočáky .Je to můj názor a nikomu ho nepodsouvám proti gustu žádnej dišputát,k ulovené zvěři lovu zdar.
13.1.2011 22:12 vložil Puff
přesně 1200, každej desátej je povytáhnutej tak se to dobře počitá.To neni kritika je to prostě líbivejší než tradiční způsob.Lovu zdar a dobrým nápadům zvlášť
13.1.2011 22:04 vložil David Jirgala
Myslím že na 99.99% je to bažantice Albertovec! okres Opava. Moc známo je mi to místo... a velí tomu tam zkušený kylonog a myslivec pán Luděk Muller. Nádherná to krajina,nádherný kraj... Škoda že nemáte fotku z večerního výřadu...
13.1.2011 21:19 vložil Jiří Lengyel,starší
To je v Maďarsku?
13.1.2011 21:15 vložil František
Ou to se jen tak nevidí! +1
13.1.2011 20:50 vložil Marek Vobořil
Jeden den hon, druhý výřad...? Tohle asi zabralo času.
13.1.2011 20:50 vložil Jiří Kučera
je to skvostné. Lovu lesu! +1
13.1.2011 20:15 vložil Erika Doležalová
Paráda :-)
13.1.2011 20:13 vložil Mgr. Ondřej Bělka
:) moc pěkné.
13.1.2011 19:59 vložil Tomáš Palas
Krásný výřad, to je radost pohledět a jinak samozřejmě LOVU ZDAR
13.1.2011 19:23 vložil Petr Pořádek ml.
Taký maličký hon pro řadovou chásku :-))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.