17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Snad zlato
Snad zlato
vloženo: 29.11.2012 19:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Raritka
Raritka
vloženo: 29.5.2012 17:42
autor: Miroslav Horák

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363161 hlasování fotek (84 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší požár obilí

I na takovou situaci může myslivec narazit při svých toulkách revírem.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 22.8.2014 08:00
zobrazeno: 2460x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

22.8.2014 21:12 vložil František Mlčoch
Miro,požáry jsou děsivé.Několik let nazpátek kolem mě cestou do lesa proplachtil malý dvoumístní letoun s poruchou motoru.Místo ,aby nouzově přistál v obrostlé lucerce,která by ho zbrzdila, pustil to po křídle na strniště v sousedním úseku.Cestou strhl vedení vysokého napětí a dopadl s pochroumaným křídlem a kormidlem.I na takovou situaci může narazit myslivec při toulkách..
22.8.2014 21:07 vložil Václav Boxan
1*
22.8.2014 17:33 vložil Vošicky Josef
No a je to tady,kdyby to sežrali prasata tak to by bylo keců,ale že to zapálil agronom tak je to v pořádku!!!
22.8.2014 17:20 vložil Milan Flora
Jednou jsem byl u požáru pšeničného pole, z kterého šla až hrůza, jak to fofrovalo a věřte tomu, že nejúčinnější hasící prostředek byla stará Tatra ke kropení silnic. Výborný to pomocník na obilné pole. Kdepak děla na nových Tatrách, ty by se bez "staré kolegyně" nechytaly...
22.8.2014 16:50 vložil bohuslav šeda
Akční čekaná hlavně že to obsekali .
22.8.2014 15:25 vložil Roman Dostál
U nás letos zapálil pole dvakrát ten samý kombajn,napotřetí už tam sčoučnul taky.
22.8.2014 14:03 vložil Kamil Plíšek
Aha, aspoň si měli tu sekanou co jim vezl k svačině, na čem ohřát :-D
22.8.2014 13:29 vložil Miroslav Novak
Prasata jsou kukuřících,a agronom to bude mít drahe.
22.8.2014 13:19 vložil Miroslav Franěk
Kamile,přesně tak,byl to agronom,vezl svačinu.
22.8.2014 13:15 vložil Kamil Plíšek
To spíš nějakej doveda vjel autem s rozpáleným výfukem na strniště a zapálil ho, čas od času se to stává
22.8.2014 12:47 vložil Milan Janovský
Jooo zaregistroval jsem nějaký pohyb v pankejtech.
22.8.2014 11:50 vložil Lubomír Prokeš
Milane, černá teď není v obilí, ale u jabloní na jablkách i když jsou jen za 0,90Kč.
22.8.2014 08:59 vložil Milan Janovský
Vyháníte černou?jak domorodci v buši??
22.8.2014 08:09 vložil Lubomír Prokeš
I to se stává.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.