17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kamaráduv Slovenský
Kamaráduv Slovenský
vloženo: 4.10.2012 21:54
autor: ales poloczek

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Sluníčko občas hřeje
Sluníčko občas hřeje
vloženo: 9.3.2018 09:55
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
vloženo: 7.3.2018 15:50
autor: jirka krbeček
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší nechtěný šesterák

váha: 15 kg
věk: 4 let

Je to již mnoho let ,co jsem naposledy ulovil pravidelného šesteráka.Preferuji především srnce nepravidelné, vidláky, špičáky a raritní trofeje. K tomu včerejšímu mne donutily okolnosti. Ve 12.30 jsem vyrazil do honitby .Původně bylo mým záměrem nasbírat pár hub a možná udělat i nějakou pěknou fotku. Hub pomalu přibývalo . Pomalu mě nohy donesly k místu ,které se nazývá u osik a k Voříškově houštině. Tam jsem zpozoroval srnce, který za sebou tahal zadní běh. Nebylo mi jasné,co je příčinou, i fotit jsem zapomněl. Vyrazil jsem pro kulovnici,byl to pěkný kus cesty,ale srnec už na místě nebyl. Pokračoval jsem podél lesa a sbíral houby , v domnění,že už tam není. Asi po 150 m se znovu objevil. Ležel pod malou břízkou ,jako kdyby na mne čekal. Několikrát se postavil, ale už neměl sílu. Na nic jsem nečekal a pochmurným dnem se ozval výstřel. Srnec se sesul k zemi. Zhasl v ohni. Po příchodu k srnci jsem smekl klobouk , tiše postál a poděkoval patronům, že vše dobře dopadlo. Poté jsem zjistil rozsah poškození zadního běhu. Celý běh vysel pouze na kůži a z kýty vypadávali červi velikosti pětihaléře. Ke zranění došlo pravděpodobně při souboji s jiným srncem. Konec velkého utrpení.
vložil: Jiří Zábran
vloženo: 6.8.2016 08:47
zobrazeno: 4961x
hodnocení: 46 hlasů



Komentáře:

9.8.2016 18:27 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!
9.8.2016 12:45 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
8.8.2016 09:38 vložil Miloslav Struha
Lovu zdar.
7.8.2016 23:23 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar a bod za ukončené trápení!!!!
7.8.2016 21:32 vložil jiří marek
Dobrý srnec,škoda ho.Jirko za ukončené trápení Lovu zdar!
7.8.2016 14:51 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.Děkuji.
7.8.2016 09:37 vložil Patrik Dušek
lovu zdar
7.8.2016 08:57 vložil Erika Doležalová
Smutné Lovu zdar, ale obrovský dík za ukončené trápení!
7.8.2016 08:07 vložil Uhlík Karel
Lovu zdar.
7.8.2016 07:52 vložil pepa
Lovu zdar.
7.8.2016 06:17 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - tak je to správné 1***
6.8.2016 21:02 vložil Zdeněk Bárta
Lovu zdar.
6.8.2016 20:58 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!!!! Dobrý srnec a dobrý lov!
6.8.2016 20:33 vložil Vilém Slavík
Lovu zdar.
6.8.2016 17:00 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
6.8.2016 09:40 vložil Děda z lesa
Lovu zdar !
6.8.2016 09:02 vložil Jan Chaloupka
Lovu zdar! Zaslužný myslivecký čin!!
6.8.2016 08:52 vložil Jiří Lengyel,starší
Upřímné Lovu zdar přeji.Byl jste ve správný čas na správném místě.I tomu se říká štěstí.....:-)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.