17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení řije na valašsku!!!
Jelení řije na valašsku!!!
vloženo: 3.10.2020 20:54
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Sesřičky naposledy
Sesřičky naposledy
vloženo: 6.10.2013 16:00
autor: Jan Frank

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nejen auta,ale i sekačky snižují naše stavy

Tohle je nadějný roček který vběhl do rotačky. Škoda...
vložil: Josef Malaník
vloženo: 24.5.2011 13:00
zobrazeno: 3238x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 10:34 vložil Ondřej Jonáš
U nás je to stejné, ale s rotačkama mám zkušenost. Traktor jede 10-12km/h a kamera, plašiče na přední rotačce, louku jsem procházel se psem a stejně jedno srnče přeseklé. Vše je taky hodně o štěstí. Ale stejně je to škoda.
26.5.2011 10:34 vložil Ondřej Jonáš
U nás je to stejné, ale s rotačkama mám zkušenost. Traktor jede 10-12km/h a kamera, plašiče na přední rotačce, louku jsem procházel se psem a stejně jedno srnče přeseklé. Vše je taky hodně o štěstí. Ale stejně je to škoda.
25.5.2011 20:41 vložil Jan Heger
Zemědělci v těch velkých záběrech a rychlostech vidí velké výkony, pokud jsou rozumní a dá se s nimi domluvit, tak např. může začít séct od prostřed, aby zvěř měla šanci odběhnout nebo sekat pouze s boční rotačkou a koukat před ni a nejlépe jezdit pomalu. U nás mají na přední rotačce kameru, nemám s tím zkušenost, ale asi to funguje. Tohle hlavně platí pro srnčata, pokud tam vlítne dospělý kus, je to už horší:(..
24.5.2011 21:13 vložil Jakub Hušek
Hodně ošklivé. Škoda ho, velká škoda...
24.5.2011 20:36 vložil zdeněk Frauenterka
rychlost rotačky? 10 - 20 kilometru za hodinu, podle materiálu a navic ještě záběr 8.5 metru
24.5.2011 20:11 vložil Josef Malaník
tomuto srnečkovi zůstal pouze levý zadní běh celý, zbytek přeťatý. I játra byla poraněná...
24.5.2011 17:17 vložil Erika Doležalová
Au :-( To je strašné. Předloni nám taky přivezli srnce po střetu se zemědělskou technikou, přesekané všechny běhy.. Hrůza :-(
24.5.2011 15:37 vložil Jiří Zounek
A co to musí bejt za rychlost když ani dospělí kus srnčího neuteče!!
24.5.2011 15:02 vložil Jiří Lengyel,starší
To je hrůza...
24.5.2011 13:07 vložil Josef Malaník
chtěl jsem napsát rotačky (-:
24.5.2011 13:03 vložil Josef Malaník
chtěl jsem napsát rotačky (-:

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.