17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

V sobotu 7.2.2015 se nám povedlo ulovit 15 ks
V sobotu 7.2.2015 se nám povedlo ulovit 15 ks
vloženo: 10.2.2015 12:10
autor: Bohuslav Kozák

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Jedna společná :)
Jedna společná :)
vloženo: 10.5.2014 08:37
autor: Lubomír Becha ml.

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Od Huberta k svátku

Dnes ráno jsem vyrazil využít mrazivého počasí a pokusit se ulovit ať už foťákem nebo i flintou nějakou tu lištičku. V 5:45 usedám na posed při krásných -7°C s výhledem na několik luk. První pohyb zaznamenávám asi 6:40 ale na 250m, kmotra o které vím se mě přišla ukázat ale vydala se opačným směrem a stále se vzdalovala. Dalekohledem jsem sledoval její myškování v trávě, když jsem v pravém okně zaznamenal známý pohyb. Lišák na 150m, to už vypadalo lépe, tak jsem vzal do ruky foťák a zkoušel něco vyfotit. Lišák si šel stále pro lepší fotku a když byl na 80m vyměnil jsem foťák za "Z" a vyčkal na správný moment. Když byla liška na široko a čekala na pohyb myši pod sněhem, umístil jsem kříž a padla rána. Lišák zůstal v ohni. Následovala pauza, pár snímků probouzejícího se rána a přemítání o lovu. To už bylo 7:30, slézám z posedu a jdu k lišce, proběhlo udělení pocty zhaslé zvěři a pár snímků na památku. Děkuji patronům za krásný dárek ke svátku.
vložil: Ondřej Jonáš
vloženo: 30.11.2016 09:12
zobrazeno: 6462x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

6.12.2016 13:14 vložil Josef Vyskočil
Lišek je víc to je pravda a je to tím, že se daleko míň loví, ničím jiným, hromádáři po liškách nestřílí čekají přece na čuníky. Znám lesní honitby kde mají lišku zakázanou lovit k vůli myším, které dělají škody na lesních porostech je to absolutní kravina ale jeto tak.
1.12.2016 22:09 vložil Miroslav Kučera
Lovu zdar !
1.12.2016 20:10 vložil Petr Gogolka
Lovu zdar !
1.12.2016 12:05 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar Ondřeji, pěkná kolekce fotek a parádní lišák!
1.12.2016 07:44 vložil Petr Jon
Lovu zdar! Moc hezký!
30.11.2016 23:09 vložil Jiří Wenzl
Tak tomu říkám "maximalizace zážitku". Oběma formám lovu zdar!
30.11.2016 22:15 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
30.11.2016 20:11 vložil Jindřiška Padalíková
Lovu zdar! Ať žije Ondřej !
30.11.2016 14:29 vložil Petr Hruška
Lovu zdar!
30.11.2016 11:15 vložil Jakub Grundman
Lovu zdar!
30.11.2016 10:14 vložil jan bendák
Lovu zdar! 1*** A také gratuluji k dnešnímu svátku.
30.11.2016 09:22 vložil Arnošt Bárta
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.