17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jubilejní daněk
Jubilejní daněk
vloženo: 11.1.2019 18:58
autor: Franta Cígl

úlovky (svět)

Keď Diana praje.
Keď Diana praje.
vloženo: 10.7.2014 16:15
autor: Jan Chlpáň

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kompozice

Snad se bude zákaznikovi líbit.
vložil: rene gabriel
vloženo: 20.1.2013 13:37
zobrazeno: 2237x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

21.1.2013 18:07 vložil Jakub Hušek
Mám 2 metry a 90 kg a od té doby, co mi přišla veverka z vrchu smrku pořádně vynadat, když jsem si pod něj sedl, nepochybuji o tom, že to může být i naopak - veverka loví kunu skalní:-) Mě tenkrát neulovila jen proto, protože asi viděla mou zbraň :-) Proto za mě bodík za povedenou kompozici a preparáty jako takové -povedené. :-)
20.1.2013 20:55 vložil František Mlčoch
Musím se přidat ,ač se nikoho nechci dotknout.Kuna loví veverky běžně.Viděl jsem to několikrát a je to tak jak popisuje P.N.
20.1.2013 20:54 vložil rene gabriel
Jooo co víte pánové,jak píše pan Vilšer 1xmúže chytit na čenich i kuna ne?:-) samozřejmě by ta vzdálenost byla podstatně větší v reálu,ale ten strom by asi do běžného bytu nevešel.A tak tato skrácená verze.Za veškeré komentáře jsem samozřejmně velmi vděčen,jelikoš mi pomáhají se zdokonalovat.
20.1.2013 19:57 vložil Ing. Petr Novotný
Veverka v pozici zkušeného rváče naznačuje kuně: ještě slovo a máš jí. Kuna na ni udiveně hledí. Chraňbůh ,že bych se chtěl někoho dotknout, ale kdo viděl někdy ten fofr když kuna loví veverku,jak obě zvířátka za sebou šroubují bleskově po kmenech a větvích, ten tomuhle mírumilovnému setkání neuvěří:) Preparace ale jinak solidní.
20.1.2013 19:19 vložil Milan Bandik
Panove malo znate sem svedkem tej udalosti jak skalnacka bojovala s veverku a tato už neroschodila tak pane Pavle bežte si vypit to silne kafe možna to nekdi zažijete Pan Rene super preparace
20.1.2013 18:59 vložil Ondřej Miksánek
Zajímavá a trochu úsměvná kompozice. Má to rozhodně něco do sebe ;-).. A pro ty, kdo nevěří, že skalačka je schopná chytit na stromě veverku, tak doporučuji osvěžit znalosti o naší zvěři v nějaké odborné literatuře. A nemyslím to jako nějakou výtku nebo popud k rozepři. Nikdo nejsme dokonalí a ne vždy je všechno tak jasné, jak se to zdá ;-)
20.1.2013 18:50 vložil Josef Langmajer
Provedení preparátu dobré ale tak nějak mám z toho celku dojem ,že ta skalačka dostane nakládačku. :) Nic ve zlém!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.