17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dnešní vycházka
dnešní vycházka
vloženo: 1.11.2015 17:16
autor:

úlovky (svět)

Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
vloženo: 18.9.2015 07:34
autor: NH

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243694 fotek (14 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jak jsem byla jsem podvedená :o)

JELA JSEM SI PRO NOVÉHO BULÍČKA. Jenom se mi do té naší bull smečky nějak nehodí...je prostě divnej (viz foto)... No nic na zítra jsem už domluvená s autokarosářem, že mi čenich trochu vyklepe a opálí zbytečné fousky.... :o)))
*** Na fotce nový přírustek - český fousek Flok Z Větřkovic, 7 týdnů
vložil: Andrea
vloženo: 27.2.2013 11:13
zobrazeno: 1813x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

17.3.2013 09:43 vložil Bolek Jan
Andrej ahoj ,konečně sis pořidila pořadného psa.!mam taky doma dalšiho ohaře,ale jen na ZV.
28.2.2013 15:58 vložil Andrea
Dane! Stav se! Ŕíkal si v březnu-to je zítra, ještě než budete mít to štěndo... váááááážně! pa Andrej
28.2.2013 07:42 vložil Daniel Vyoral
Pěkná atypicky zbarvená bulí hlava :). Ty už máš teď doma dobrý zvěřinec teda :). Já už mám konečně vybrané bulí štěndo - tricolórku. Juch, juch...
28.2.2013 06:54 vložil Petr Bromek
hezky ,at se ti snim daři!
27.2.2013 21:53 vložil Ladislav Březina
...fouskové nemají chybu!!!
27.2.2013 16:55 vložil Jarda Labaj
...a slecha jsou trošku jiná, aby chudák přes ty plachty těm bulíkům rozuměl :-))))
27.2.2013 16:50 vložil Andrea
Petra: už ho doma máme... :o)
27.2.2013 16:25 vložil Ondřej Giecek
1* Fouskům Zdar!!!
27.2.2013 16:20 vložil Jiří Lengyel,starší
1*
27.2.2013 13:13 vložil petra
Náhodou budete mít doma moc krásnou kuličku.
27.2.2013 13:06 vložil Andrea
Ondřej Procházka: Dobrá Ondřeji, nechme to radši tak jak to je :o)))
27.2.2013 12:48 vložil Ondřej Procházka
No upřímě řečeno si nedovedu představit TO, co by spojením vzniklo. Ikdyž, krátkosrstý klabonos s fousama a dlouhýma běhama...slušnej hybrid:D. Asi to radši necháme na 2 plemena, ne?
27.2.2013 12:30 vložil Andrea
Ondřej Procházka: děkuji,a co zkřížit a byl by z toho FOUSbull...co? :o)))
27.2.2013 11:56 vložil Ondřej Procházka
Radši bych nechal vyklepat ty bulíky a nechal jim fousky naletovat, ať jsou z nich taky jednou pořádní psi:D. Hezký fousek.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.