17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

můj stříbrný
můj stříbrný
vloženo: 29.1.2012 17:59
autor: Ladislav Březina

úlovky (svět)

Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
vloženo: 7.2.2017 09:52
autor: Radek

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (66 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní liška

Dneska kolem 4 hodiny odpolední jsem se vydal po delší době do lesa,hlavně kvůli škole,kdy jsem neměl na svou nejmilejší zálibu čas,autem se nedalo nikde dostat,tak jsem ho nechal u cesty,nazul jsem si sněžnice a pomalu jsem se vydal zasněženou loukou,bylo mírně přimrzlo a každej krok dělal nesnesitelný rámus.Ušel jsem asi 400m.Na louce uvidím stát hromadu hnoje a je na něm množství šedivek a strak,pomalu se k němu blížím,vrány a straky mě samozřejmě spozorují a odlétají pryč,obcházím hnůj,jsou tu nějaké zmrzlé kosti a velké množství liščích stop svědčí o pravidelné návštěvnosti hnoje.Rozhoduji se,jestli dál šoulat,nebo zkusit počkat,kvůli rámusu,který při chůzi způsobuji volím raději čekanou ovšem na poněkud netipickém místě,vylezu na hromadu hnoje a usadím se na na vyvýšeném bodě,kde je úplně krásné čisté a suché seno:-D,sedím necelou hodinku,musím říct,že v -10 to celkem pěkně hřálo,rozhlížím se každou chvilku po okolí,čekám,že by liška mohla přijít od naproti z nedalekého lesíka. Za necelou půl hodinku se jako duch na sněhu objevuje tmavý stín a klikatou cestou míří ke hnoji,na kterém sedím.Beru do ruky dalekohled a hned jej měním za flintu,liška jde trochu bokem od hnoje,odjišťuji,natáhnu napínáček,jemně písknu,liška se zastáví a jistí "bááác"oheň z kulové hlavně mě málem oslepil:-D,liška zůstala ležet,pak se ovšem zvedá a snaži se po předních bězích odejít,jdu rychle k ní a trojkama brokama ji dostřeluji.První rána šla hodně dozadu na hřbet.Chvíli vychutnávám kouzlo z večerního lovu,pak si jdu pro úlomek a vracím se k autu i s liškou,když jsem doma sundal věci roprostřela se po baráku nelibá vůně hnoje,tak musím chvilku větrat,ale za ten zážitek to určitě stálo,děkuji sv. Hubertovi a Dianě
Vzdálenost asi 50m,ráže 7x57 R















vložil: Michal Baručák
vloženo: 28.1.2012 20:34
zobrazeno: 3952x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

29.1.2012 22:15 vložil Michal Baručák
Lovu dík
29.1.2012 21:03 vložil Tomáš Lenhart
Mišo Lovu zdar!!!!
29.1.2012 14:26 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
29.1.2012 11:37 vložil Honza Rapant
Lovu Zdar!
29.1.2012 08:35 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
29.1.2012 08:30 vložil Richard Kronika
LOVU ZDAR...
28.1.2012 22:21 vložil Pavel Koranda
Lovu Zdar! Voňavé kouzlo lovu :-))
28.1.2012 21:25 vložil Lesáček
Lovu zdar Míšo! Pěkně jsi to napsal :D
28.1.2012 20:50 vložil Martin Vodička
Lovu zdar, Mišo!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.