17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon 2012
Muflon 2012
vloženo: 2.1.2013 00:28
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

srnec 2014
srnec 2014
vloženo: 23.5.2015 07:09
autor: Jiří Zoller

zvěř v přírodě

Jubilejní 1.000 fotografie
Jubilejní 1.000 fotografie
vloženo: 27.9.2014 08:26
autor: Děda z lesa

zbraně

Vzpomínka na dědu
Vzpomínka na dědu
vloženo: 8.1.2012 13:44
autor: Ivo Kolář

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dietka

Dnešní dietka k obědu:pečené kolínko,jen chléb a okureček aby nebylo těžko
vložil: René Hlaváč
vloženo: 8.9.2013 13:22
zobrazeno: 2048x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

9.9.2013 18:04 vložil René Hlaváč
jj Micinko Bernárdek ať ležáček či tmavý mok to lahodný :-)))
9.9.2013 16:00 vložil Zdeněk Auerswald
Zakládám klub "antiprovokatérů". Na tohle by mě nikdo nedostal. Pánové, dejte sem někdo fotku kde budou makové buchty nebo jablečný závin, abych mohl dát bod a napsat "super !!!" ( Ale dobrá klobáska není také k zahození)
9.9.2013 14:38 vložil micinka
jj Bernard a kolínko,to taky můžu:-) 1***
9.9.2013 13:47 vložil Martin Sokol
Kurde, Renku! Ty si dávaš čeče :D
9.9.2013 08:06 vložil Jaroslav Vlosovský
Rendo,Michal je asi odpůrce jídel i kategorie,která by takovéto a jiné dobrůtky a recepty prezentovala. Já jsem jim to několikrát navrhoval už před rokem,opakovaně někdy v květnu a nic se nestalo. Takže je vidět,že parta která dělá kolem stránek drží trvalou dietu,má záporný vztak k jídlu,a lahodným pokrmům a zřejmě se živý nejnovějšími dobrotami v prášku,či jinak chemicky upravených. Rendo jinak parádní kousek,pěkně proečený jak ho tady prezentuješ,by pro ně byl těžko stravitelný....ha,ha,ha. U mně máš bodík 1******
9.9.2013 06:57 vložil Josef Vršan
1*
8.9.2013 21:50 vložil René Hlaváč
Kamile a ostatní s " KLUBU PROVOKATÉRŮ " to už by snad bylo i na samostatnou kategorii. Tady na stránkách těch ukázek je čím dál víc.Ne bylo by špatné vložit fotku a k tomu napsat ingredience co vy na to a hlavně co na to provozovatel stránek Michal??!!
8.9.2013 21:22 vložil Kamil Plíšek
Teda rendo :-) PROVOKATÉRE :-)
8.9.2013 19:28 vložil René Hlaváč
Jo bylo, ale zbylo mi trošičku i na zítra. Teda jestli přežije noc???
8.9.2013 17:57 vložil Lubomír Prokeš
Renku, to muselo,být, ta krupavá kůžička a voňavé masíčko a k tomu mírně přikousnout chlebíček, zavlažit pivečkem..........., prostě je to na 1************
8.9.2013 16:26 vložil Michael Brož
Spláchnout i podlévat :o))))) 1***
8.9.2013 13:42 vložil René Hlaváč
jo jo černý Bernard ten je k tomu výborný :-)
8.9.2013 13:27 vložil Jindřiška Padalíková
...a spláchnout pivečkem !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.