17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Za chvíli to začne
Za chvíli to začne
vloženo: 13.3.2017 11:15
autor: David Toman

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když štajerák maká....

Naše úspěšné dosledy vysoké v letošní sezóně.
Lovu zdar našim psím kamarádům a zvláště i těm,kteří už nás z nějakého důvodu opustili,ale my na ně nikdy nezapomeneme...
vložil: Veronika Machová
vloženo: 7.1.2014 12:13
zobrazeno: 2579x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

9.1.2014 22:08 vložil Igor Málik
Lovu zdar, prejem veľa krásnych poľovníckych zážitkov a mnoho radostí zo psíkov.
8.1.2014 10:50 vložil František Pilát
I to se bohužel může přihodit při lovu a každá ztráta psa je nepříjemná - nejlepší náplastí je pořídit si nového psa a ono to časem přebolí. Tak ať nové štěně dělá radost!
8.1.2014 07:58 vložil Zbyněk Jílek
Lovu zdar naším psím kamarádům,děkuji tímto Verče za vše.Jasně,že už máme doma novou brakušku.
7.1.2014 21:47 vložil Vošicky Josef
Ondřeji přesně tak to bylo jel jsem pro štěně a přivezl jsem si hned dvě.Momentálně mám pět fen a jednoho psa.
7.1.2014 20:35 vložil Marta Kunešová
Veru,to je škoda,moc smutné.My už máme po naháňkách a sem ráda,že čubiny jsou v pořádku.
7.1.2014 20:16 vložil Ondřej Barhoň
Bohužel i tuto k tomu patří...když mi fenu srazila motorka tak u mě za deset dní běhalo nový štěně tak zkus stejnej recept :-)
7.1.2014 17:50 vložil Vošicky Josef
Když pes maká to je radost,Když nemaká velká starost.To jsou smutné osudy.V neděli jsem uchovnil fenu na výstavě a v pondělí mi ji přejelo auto při dosledu.Bohužel i naše myslivost nemá jen ty hezké stránky.
7.1.2014 14:32 vložil Veronika Machová
Štajeračce ne,ale bohužel měli jsme k ní ještě německou braku,moc šikovnou chovnou fenu a před Vánoci nám jí na naháňce zabil před očima vlak a když vidím poslední fotky tady na lov.videích,tak místo toho,aby měl člověk z práce psa radost,tak přemýšlí,zda-li bude jeho pes po každé práci v pořádku...
7.1.2014 14:13 vložil František Pilát
Gratuluji feně i vám k úspěšným dosledům. Ta druhá věta je taková zavádějící...stalo se snad něco feně?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.