17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Velká paráda z Krušných hor
Velká paráda z Krušných hor
vloženo: 2.10.2018 21:15
autor: Radim Šťastný

úlovky (svět)

Antilopa
Antilopa
vloženo: 20.4.2020 20:20
autor: Zdenek Mares

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363055 hlasování fotek (12 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Antonstal-říje 1912

vložil: michal velecký
vloženo: 6.1.2016 08:17
zobrazeno: 4090x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

12.1.2016 19:39 vložil Josef Hanzlík
Pak tedy Vážený třídní nepříteli,i já Vám přeji po zbytek života pevného zdraví.
12.1.2016 16:57 vložil Josef Hanzlík
No,Vy jste tedy borec.Patrně takový,co 40 let držel hubu a krok,jako vštšina z nás a teď když jde o"hovno",ukrutnej machr.Navíc zaslepenej omezenec nepoznající ve svý nenávisti ironii.erohorne,eurohorne.
11.1.2016 16:41 vložil Josef Hanzlík
Víte pane eurohorne@eurohorne,každá rodina,nebo rod má svou minulost a historii.A nikdo nemá právo jinou skupinou pohrdat tak,jak to předvádíte Vy.Ač patrně o myslivosti víte dost,nechtěl bych se s Vámi nikdy setkat.Z Vašich některých komentářů čiší arogance,přičemž i Vy sám,jako většina z nás budete mít máslo na hlavě.
11.1.2016 04:13 vložil Ladislav Bodi
Zaujimavá diskuse...
11.1.2016 03:53 vložil Ladislav Bodi
Zaujimavá diskuse...
8.1.2016 19:49 vložil Ron Gordon
Taky jsem z tvého příspěvku eurohorne "volajako zmetený". Pokud mělo zůstat hospodaření s jelení zvěří v kompetenci Lesních závodů a odborníku tak proč byly pozemky státu pod správou Lesních závodu rozparcelovány na pidihonitby, kde nelze s jelení zvěří hospodařit a pronajimány za nesmyslné částky těm co na to měli ? To někdo čekal, že ti, kteří do toho vrazili milionové částky se budou kochat pohledem na dobré jeleny ? Nehledě na to, že to byli sami lesníci, kdo tlačil na snižovaní stavu jelení zvěře a tím hnali vodu na mlýn několika vyvoleným. Nějak nechápu, kdo by měl v honitbě s normovanou jelení zvěří, jenž má pronajatou MS hospodařit.
7.1.2016 20:25 vložil Josef Hanzlík
eurohorne@eurohorne,nějak se v tom ztrácím,ta dělnická lůza to vedla jen dva roky,nebo mezi lesnickou,či vládní elitou,která ty oblasti založila lůza nebyla,vysvětlete mi to prosím.V osmdesátých letech minulého století jsem coby zástupce té dělnické lůzy bránil vstupu Imperialismu na území ČSSR v oblasti Českého Lesa a podobní jeleni mě celkem často přebíhali přes cestu.Do těch míst se po sametové revoluci dostávám na naháňky a když se tam teď objeví desaterák,mluví se o něm,coby o velkém jelenu,který to okamžitě rukou nějakého továrníka,či velkostatkáře odsere.Lůza si už delší dobu neškrte,na to vemte jed.Eurohorne,vy ale musíte mít původ!
6.1.2016 16:54 vložil Vlasta Szokeová
1***
6.1.2016 11:04 vložil Jiří Lengyel,starší
1**

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.