17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 4.11.2019 21:58
autor: hubertushk

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

PÉŤŮV RARIŤÁK.
PÉŤŮV RARIŤÁK.
vloženo: 2.10.2015 04:11
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Německá letecká puma

Dlouho jsem přemýšlel, zda li to sem patří, ale myslím že ano.
S kamarádem jsem se byl projít na shozy. Jen "z hecu" jsem vzal s sebou detektor kovů. Po pár hodinách hledání jsem měl divný ton na cestě, parkrát jsem do toho kopl páčidlem... pak jsem zabořil ruce do bláta, hladil jsem cosi oválného, tak jsme začali kopat, co jsem vykopal je na fotce... V lese nebyl signál a tak mě právě projíždějící traktorista odvezl na svou farmu, odkud jsem volal jsem 158, poslaly hlídku a ta pak volala pyrotechnika... ten jel až z teplic... když přijel, řekl že je to Německá letecká puma se 20ti kily trhaviny!! Kolem 70 let po ní jezdí traktory... byla 10 cm pod povrchem na lesní cestě ke krmelci... Klepal jsem se jak ratlík když jsem to kopal :) Zase je o jednu potvoru v lese míň...
vložil: Jan Bryknar
vloženo: 22.4.2013 14:41
zobrazeno: 3750x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

26.4.2013 06:25 vložil Jan Bryknar
Ahoj Křemílku, sem tam se zajdu projít i s detektorem, ale jak říkáš, času je málo... Radší se jdu projít na shozáky :) Faktem ale je, že se i s tím detektorem dají najít shozy, třeba z německýho letadla :D
25.4.2013 09:41 vložil Křemílek
Čau Honzo tak ty taky hledáš? Já o tom taky přemyšlím ale mám obavy že nato nebudu mít čas. Bych nevěděl co dřív.
23.4.2013 19:07 vložil Jan Bryknar
No, máte pravdu kamarádi, nejlepší na tom je, že na fotce ze země nekouká ani jedna třetina... Vykopán je jen kousek, abychom se ujistili, že tu puma opravdu je... Nerad bych volal soudruhy kvůli trubce od okapu :D
23.4.2013 18:38 vložil Miroslav Franěk
Jo -vykopávat takové shozy -"němky" na to musí být už odvaha!
23.4.2013 05:31 vložil Milan Vašíček
Jo válí se tu ještě tohle svinstvo, příště je lepší zavolat od kud je signál a nechat , ať si to odvezou sami. Tyhle selhaný kusy jsou potvory.
23.4.2013 00:12 vložil Roman Skřejpek
Dobrý počin,patří ti chvála a uznání.1***
22.4.2013 19:44 vložil Lubomír Trávníček
Buďte rádi že vám to neutrhlo ruky!!!
22.4.2013 18:29 vložil marie stanikova
..štéstí...
22.4.2013 17:28 vložil Libor Ludík
Také shoz.Jen jsi si ho nemohl odnést domů.
22.4.2013 15:28 vložil Jan Bryknar
No, já to nechtěl říct nahlas, ale sr*l jsem magi v koskách :D
22.4.2013 14:50 vložil bohuslav šeda
Docela klika že?Neměl si náhodou bláto na hřišti když si do toho řezal tím páčidlem???

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.