17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitální srnec.
Kapitální srnec.
vloženo: 7.5.2014 12:57
autor: Tomáš Petr

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 5.3.2013 16:15
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363058 hlasování fotek (15 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kuna lesní

...velmi bystrá a opatrná,ale dá se přelstít ;)
vložil: Pavel Kaňka
vloženo: 2.1.2013 18:42
zobrazeno: 5965x
hodnocení: 38 hlasů



Komentáře:

3.1.2013 19:58 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
3.1.2013 15:58 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar a tiše závidím, kunu ulovenou zatím nemám, snad se mi někdy taky nějaká připlete do cesty :-)
3.1.2013 06:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.1.2013 23:47 vložil Ivo Ondráček
No vidíte. A my tu u náš ročně ulovíme cca 15-20kun a z toho bývá s železnou pravidelností aspoň 5 lesaček. Jinak máte naprostou pravdu, že všude jinde od Znojma přes Brno až k nám na Vysočinu, kam jezdím vím, že ten poměr je cca 5:1 pro skalačky. Tož jsem byl zvědav jestli i jinde mají takovou raritu jako u nás...:)
2.1.2013 23:40 vložil Ivo Ondráček
No vidíte. A my tu u náš ročně ulovíme cca 15-20kun a z toho bývá s železnou pravidelností aspoň 5 lesaček. Jinak máte naprostou pravdu, že všude jinde od Znojma přes Brno až k nám na Vysočinu, kam jezdím vím, že ten poměr je cca 5:1 pro skalačky. Tož jsem byl zvědav jestli i jinde mají takovou raritu jako u nás...:)
2.1.2013 23:13 vložil Lubomír Černý
Souhlasím s Františkem,lesaček je jistě méně.Jinak Lovu zdar.
2.1.2013 23:06 vložil František Mlčoch
Ještě jsem chtěl podotknout ,že v honitbě jsem bezmála denně...
2.1.2013 23:01 vložil František Mlčoch
Kolego ,nejen u nás ,ale všude kde jsem byl jsem s místními rozebral i kuny,protože lov škodné je pro mě prioritní.Shodli jsme se ,že skalaček je nepoměrně víc než kun lesních.Sám mám ulovenou jen jednu kunu lesní a za poslední roky jsem ji viděl jen 3x ,z toho jednou v Jeseníkách.Oproti kuně skalní ,které jsou plné nejen vesnice ,ale i města...
2.1.2013 22:42 vložil Ivo Ondráček
Pane Mlčoch, proč zapomenout?
2.1.2013 22:39 vložil František Mlčoch
Pro Ivo Ondráček-na ten poměr můžete klidně zapomenout...
2.1.2013 21:49 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
2.1.2013 21:19 vložil Jan Kořínek
Lovu zdar!!!Pošli mě trochu sněhu tady je prd vidět:)pěknej začátek novýho roku jen tak dál.
2.1.2013 20:34 vložil Ivo Ondráček
Ale krasavice!:) Lovu zdar! Kolik jich v revíru máte? U nás je poměr skalačka:lesačka tak 2:1...?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.