17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 23.10.2015 22:15
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
vloženo: 7.2.2017 09:52
autor: Radek

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Krovinorez
Krovinorez
vloženo: 6.5.2017 10:45
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Debata

Včera zabezpečil výbor PZ Siná posedenie členov PZ pri guľáši pred začatím hlavnej poľovníckej sezóny. Výborný guľáš, družná debata, dokonca aj dobré počasie prialo nášmu stretnutiu. Na foto členovia PZ v družnej debate s predsedom PZ, ten pán v pravo.
vložil: Igor Málik
vloženo: 31.8.2014 21:42
zobrazeno: 2311x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

4.9.2014 22:31 vložil Milan Flora
Mám konkrétně na mysli pány Veverky, aby si to někdo nevysvětloval jinak...
4.9.2014 22:20 vložil Milan Flora
Demence určitých lidí, kteří se schovávají za hloupé jména a adresy na tomto webu je až do očí bijící a pořád je to baví, bohužel jsou postižení odepisováním na každý příspěvek slušných lidi. Jardo, jak se říká i pánbůh je má taky rád, i jejich je království nebeské...
3.9.2014 10:34 vložil Jaroslav Vlosovský
Copak pane Dementalis. Dochází argumenty. Najednou mi tykáte a opisuje ty hlouposti od Tomíčka. Ten s tím moc neuspěl. Tak Dementalisi dejte svoji averzi vůči mně najevo něčím originálnějším z vlastní hlavy, ať se alespoň pobavím. To co papouškujete je k pláči… Pořád melete o vyžírání kde koho, už i za hranicemi. Jenže já na rozdíl od vás, jsem u kamarádů na Slovensku doma Hi-Hi-Hi… Vy s veverkama myslíte akorát na to, čím mne co nejvíc urazíte. Prostě stejné myšlenky jako Tomíček, převlečený za Dementalise. Ale i to vaše nové jméno jste si dal výstižně. Těžko se dá od vás něco jiného čekat. Takže diskuse s vámi je stejně k ničemu, jako s Veverkama. Poslužte si, když vás to uspokojí. Ať máte v životě alespoň nějakou radost, když na vás všichni kašlou. A doporučuji vám vyhledat odbornou pomoc. Sám se stejně jako veverky paranoie nezbavíte. Přeji vám pěkný a poklidný den.
3.9.2014 05:02 vložil Jaroslav Vlosovský
Tomičku-Dementalis já tam dávno byl. A jenom opět dáváte najevo svoji hloupost.Jste to vy dva a vám podobní co se všude cpete a nikdo o vás nestojí....:-))
1.9.2014 20:46 vložil František Mlčoch
Stále se divím,že Vás to baví,Veverko...
1.9.2014 13:50 vložil Irena Procházková
1****
1.9.2014 06:44 vložil Jaroslav Vlosovský
Igore zdravím tvé kolegy.O věcech se má debatovat.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.