17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Sluníčko občas hřeje
Sluníčko občas hřeje
vloženo: 9.3.2018 09:55
autor: Děda z lesa

zbraně

Lovecký tesák s damaškovou čepelí
Lovecký tesák s damaškovou čepelí
vloženo: 13.2.2016 11:34
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362762 hlasování fotek (39 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Přivábená...

Dnes ráno se mi podařilo ulovit lišku na fotografii. Podařilo se mi ji přivábit pomocí Nordiku Predator na vřeštění zajíce. Lišky vábením lovím už několik let a Nordik je vždy 100%. Ten kdo tvrdí, že na to nereagují, to prostě neumí. Brok 3,75. 40m v ohni.
vložil: Tomáš Robotka
vloženo: 13.2.2016 09:02
zobrazeno: 5163x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

16.2.2016 11:21 vložil Zuzana Mangoltová
Lovu zdar!
15.2.2016 10:05 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
14.2.2016 21:56 vložil Jan Horáček
Jseš dobrej! Lovu zdar.
14.2.2016 12:52 vložil Tomáš Robotka
Díky Vám a lovu zdar.K vábení nejčastěji používám Nordik pred.mini.Lišku vábím,až když jí spatřím a to i na 500 i více metrů. Vyhodnocuji vždy ale situaci co liška vymýšlí a nevábím za každou cenu. Nejlepší,když vím,že je na lovu. Pár lišek jsem navábil, i když jsem je neviděl. Většinou to bylo nad údolíčkem kde jsem si byl jistý, že mi nepřijde do větru.Když vidím,že liška nereaguje hned na první tón tak dál nepokračuji.Většinou zavábím 2 až 3 krát a jede jak pila.Starší liška dělá většinou dost velký oblouk tak si to chce dopředu pohlídat vítr. Jestiže vás vábí víc v jednom revíru a nebo i u sousedů,je potřeba komunikovat kde a kdy kdo v daný čas vábí a s jakým výsledkem to dopadlo.Nejdůležitější ovšem je když už lišku navábím a rozhodnu se jí ulovit tak jí stoprocentně trefit.Já nevábím moc často a když už vábím, tak to hodně prožívám. Je to pro mě takový rituál, při kterém se mi prozatím parádně daří.
14.2.2016 06:57 vložil Josef Vršan
Lovu zdar Tome
13.2.2016 20:34 vložil Radek Dlouhý
Lovu zdar!
13.2.2016 20:29 vložil aleš panchártek
Lovu zdar,Tomáši!
13.2.2016 19:36 vložil Jan Barták
Lovu zdar!
13.2.2016 19:16 vložil Hanso
Lovu zdar! Nordik Predator Pretuned nebo Mini?
13.2.2016 17:52 vložil Josef Černoch
Lovu zdar! Jak dlouho jste vabil než přišla?
13.2.2016 17:51 vložil pepa
Lovu zdar.
13.2.2016 13:54 vložil Dominik Urbášek
Lovu Zdar !
13.2.2016 12:18 vložil Petr Hruška
Lovu zdar, to je pořádný lišák!
13.2.2016 12:09 vložil Miroslav Zigo
Nádhera,jen tak dál.Lovu zdar.1****
13.2.2016 12:07 vložil Branislav Lukáč
Lovu zdar,je to tak
13.2.2016 09:39 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
13.2.2016 09:14 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar,máte pravdu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.