17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 200,6 bodů CIC
Jelen 200,6 bodů CIC
vloženo: 27.1.2013 11:32
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Obnova
Obnova
vloženo: 11.2.2015 08:39
autor: Děda z lesa

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Liška.
Liška.
vloženo: 17.1.2018 14:19
autor: Bohumír Petříček

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

srnec

Srnec uloveny v Madarsku dna 22.04.2017 gulovnicou Brno Effect 6,5x57R na vzdialenost 180m
vložil: Vladimir Benadik
vloženo: 24.4.2017 10:38
zobrazeno: 4605x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

3.5.2017 19:29 vložil Josef Vyskočil
Lovu zdar ! proti gustu, ale osobně bych v tomto čase také srnce nelovil.
3.5.2017 17:22 vložil Peter Staňo
p.Benadik uprimne lovu zdar /a tych zakomplexovanych komentarov si nevsimajte/
3.5.2017 17:22 vložil Peter Staňo
p.Benadik uprimne lovu zdar /a tych zakomplexovanych komentarov si nevsimajte/
1.5.2017 22:14 vložil Zdeněk Urban
Vím co se smí, ale trochu myslivecké etiky nikomu neuškodí, jestli ti něco tahle etika říká hlupáčku. Lončačka, která má pod sebou selata se taky lovit smí, zákon to nezakazuje a ulovíš ji??? Veřím tomu, že Ručínský jo!
1.5.2017 22:10 vložil Zdeněk Urban
Tak jediný, kdo se tady ztrapnil je ubožáček Ručinský, který tady kromě chytráckých řečí neukázal vůbec nic, takový trochu NIEMAND. Derby Blšany a Real Madrid? Já myslel, že derby je dvou celků ve stejné skupině sobě vzdáleností blízkých, takže opět mimo mísu! Jelen a daněk ano, v oborách celoročně. V oborách se smí lovit zvěř celoročně pouze ta, pro kterou je určena. Zvěř srnčí není oborní zvěří a neznám jedinou oboru, kde by se cíleně chovala, takže opět mimo mísu chytráčku! Hlupáčku, ty snad nějakou znáš? Poděl se o své znalosti a pouč nás....
30.4.2017 12:29 vložil Jiří Gurecký
Lovu zdar !!!
26.4.2017 23:55 vložil Zdeněk Urban
Ano pane Benadik, v Maďarsku jsem ještě nelovil a ani v tuto dobu bych tam na srnce nikdy nejel, i kdyby to bylo zdarma. Netěšilo by mě lovit srnce v zimní srsti na oranici, nebo na nízkém ozimu ještě v rudlu se sotva vytlučeným parožím. Jak velký je rozdíl ve výšce plodin například v červnu v Maďarsku a ČR? Proč to v ČR jde a v Maďarsku je to problém? Ale nejste jediný, kdo tyto lovy vyhledává...
26.4.2017 09:30 vložil Vladimir Benadik
Pan Urban,to parozie je uplne vytlcene,poloval som v polnom reviri,kde nie su take dreviny,aby bolo tmave parozie,aj o mesiac by bolo blede a ze je v zimnej srsti,oni lovia od 15.04.kvoli vysokym porastom v maji sa lovi v aprili,asi Ste este v Madarsku nepolovali,na vysvetlenie asi tolko.
26.4.2017 08:57 vložil Zdeněk Urban
A máte z toho radost pane Benadik? Uspokojuje vás ulovit srnce v zimní srsti se sotva vytlučeným parožím bez barvy?
24.4.2017 20:49 vložil Roman Skřejpek
Srdečné Lovu Zdar,slušná vzdálenost 1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.