17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon III.
Bezoar Ibex - turecký démon III.
vloženo: 8.3.2016 08:21
autor: Radek

trofeje

Můj páteční.
Můj páteční.
vloženo: 5.8.2020 07:27
autor: Ladislav Bodi

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761000 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362928 hlasování fotek (66 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letošní poslední

Lovu Zdar
vložil: Radek Vojtišek ml.
vloženo: 12.1.2018 18:41
zobrazeno: 7762x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

18.1.2018 13:23 vložil tomáš pátek
Snad podle toho že sám lovec níže napsal že ho ulovil 19.20 hod západ slunka v tuto dobu je kolem 16.00 hod. Za mně ještě jednou lovu zdar
16.1.2018 22:30 vložil Petr Janský
Přeji Lovu zdar, dobrý jelen. Jak všichni hned vědí, že byl uloven v době delší nežli hodinu po západu slunce. :-). Jak víte, že to ten blesk na foťáku nezatmaví okolo? Mě se to na fotkách normálně stává, že při šeru už to vypadá, že fotím v noci. Jste snad všichni jasnovidci, nebo je to jen závist?
15.1.2018 16:24 vložil Radek Vojtišek ml.
Nene nedotkl... mě je to jedno... většinu jsem splachovací.... :-)
15.1.2018 14:52 vložil Tomáš Volf
Pane Vojtíšku. V žádném případě sem se Vás nechtěl dotknout. Ale pouze Vás lehce upozornit na to, že né vždy je dobré vše psát. Jestli jste to pochopil, jako urážku z mojí strany je vaše věc. S pozdravem Tomáš Volf
15.1.2018 11:12 vložil Jan Horáček
Výstižně řečeno Josefe Vyskočile.
14.1.2018 20:52 vložil Josef Vyskočil
Pane Vojtíšek, tak teď jste to napsal hodně výstižně já mám trofej a ostatní (včetně zákona) mě polibte p...l. :-)
14.1.2018 15:56 vložil Radek Vojtišek ml.
Je mi to buřt co si každej myslí.. Já mám svědomí čisté. Čekal jsem ohlasy “myslivců od počítače” kteří nevytáhnou prdel a neudělaj nic v honitbě, pořádně nevystřelí a jen melou kraviny u fotek. Já mám bombovou trofej s rozlohou 42cm což si myslim že je hodně slušné a mám zní radost. Takže od rýpalu si to zkazit nenechám a pište si co chcete... kdyby jste měli možnost co já tak taky lovíte. Lovu Zdar!!!
14.1.2018 14:42 vložil Radek Vojtišek ml.
Je mi to buřt co si každej myslí.. Já mám svědomí čisté. Čekal jsem ohlasy “myslivců od počítače” kteří nevytáhnou prdel a neudělaj nic v honitbě, pořádně nevystřelí a jen melou kraviny u fotek. Já mám bombovou trofej s rozlohou 42cm což si myslim že je hodně slušné a mám zní radost. Takže od rýpalu si to zkazit nenechám a pište si co chcete... kdyby jste měli možnost co já tak taky lovíte. Lovu Zdar!!!
14.1.2018 11:11 vložil Jarda Ambrož
Nechápu, napíšu, že v podstatě pytlačím a zkouším co na to ostatní? Pan je asi hodně mimo. Zakázané způsoby lovu tuším písmeno m zákona o myslivosti. A když někdo upozorní a to slušně, že je to porušení zákona tak otočím a tvrdím cosi o tom že sem chtěl někoho nasrat? Pán je asi sám dost mimo a nebo, otočil poněvadž pravda usvědčuje. Holt papír snese všechno, takže lovci lovu zdar, jak to bylo ví jen on.
14.1.2018 10:50 vložil Jarek 7X64
zdravím všechny co se chtějí pokochat úlovky kolegů. ... bohužel ale tyto stránky neustále napadají rýpalové a kazí ostatním radost. K úlovku lovu zdar! ...lovu lesu a myslivosti zdar!!
13.1.2018 17:30 vložil bohuslav šeda
Zdar toho kluka znám jen vás chtěl trochu nasrat a chytli se ti praví ten jelen byl uloven v legálním čase Radku tak jim to vysvětli i když co bys plácal :-)
13.1.2018 12:41 vložil Tomáš Volf
Máte naprostou pravdu pane Šedo, než něco plácnu, tak přemýšlím.
13.1.2018 10:13 vložil martin osladil
dobrá trofej a přeji lovu zdar. a jak má chudák lovec lovit, když chodí po setmění a není sníh? divočáky taky lovíte v noci s nv a na hromadách a tomu dnes říkáme myslivost a loví se tak hlavně v předražených honitbách od lesů čr, tak se proberte. lovu zdar.
12.1.2018 21:53 vložil Jarda Ambrož
19:20 to jako teď v zimě? Slunce zapadá no do 17 jistě to ta hodina po západu slunce moc nevychází.
12.1.2018 21:30 vložil Jan Horáček
Nezřídka. (Se loví po západu.) Lovu zdar.
12.1.2018 20:26 vložil tomáš pátek
Trofej pěkná, lovu zdar. Ono se už loví po západu slunce?
12.1.2018 20:09 vložil bohuslav šeda
Nebo těsně po setmění co ty na to ,lesočech nařídil vybít siku a mě se zdá že se toho držíte tak přiště s rozumem než něco plácnu.Lovu zdar...
12.1.2018 20:07 vložil Radek Vojtišek ml.
Nene v noci ne. Já v noci spím :D Bylo přesněji 19:20. Lesu !!
12.1.2018 19:47 vložil Tomáš Volf
Těsně po ulovení. Takže v noci. Tak přeji lovu zdar!
12.1.2018 18:42 vložil Radek Vojtišek ml.
Foceno těsně po ulovení !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.