17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Pohádková "říje 2013 SK I.
"Pohádková "říje 2013 SK I.
vloženo: 26.10.2013 12:19
autor: Milan Opava

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760974 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362805 hlasování fotek (9 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lesní plody

Dnešní sběr ve dvou.
vložil: jelen58
vloženo: 21.4.2020 12:58
zobrazeno: 3288x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

22.4.2020 12:30 vložil Antonín Polách
Zhruba v roce 94-95 jsme uklízeli větrolam délky cca 900 m.Byly toho dvě traktorové vlečky,vysbíralo se všechno,po kdejaký střípek skla a vršek od piva.A dnes?Může se to dělat rok co rok.Nepochopím lidi kteří jedou kolem sběrného dvora,a raději se projedou ještě tři kilometry aby bordel vyhodili v poli nebo v lese.
21.4.2020 22:12 vložil Jiří Cikryt
Pořád vozím v tereńáku roli pytlů na odpadky a průběžně je spotřebovávám. Je k neuvěření co lidi dokážou v lese zahodit. Až jednou u toho někoho chytnu, bude to vědět celá republika - budou o mně zprávy na Nově.J.
21.4.2020 22:04 vložil Veronika Vaňatková
Taky nechápu proč se někdo zbavuje bordela v lese. Za sběr chválím, jste šikulky.
21.4.2020 21:27 vložil Jindřiška Padalíková
Nechápu, co se těmto vandalům odehrává v hlavě, když to provádí ?!
21.4.2020 21:22 vložil marie stanikova
..já jsem dovezla na kotouči plný pytel obkladaček z bourané koupelny , 200 metrů za vesnicí u pole .
21.4.2020 21:02 vložil František Mlčoch
Dobrá práce!
21.4.2020 20:36 vložil Jiří Netík
Moc mne překvapila jedna paní učitelka z mateřské školy v Lanžhotě. S jejími kamarády, když jsou školky uzavřeny, tak čistí Kyjovku. Už má nachystáno 14 pytlů PET lahví k odvozu a ještě minimálně 50 bude. Pozoroval jsem ji jak je vytahuje podběrákem. Klobouk dolů. Tomu říkám láska k přírodě.
21.4.2020 15:29 vložil Ladislav Bodi
1***
21.4.2020 15:22 vložil Jiří
Karma funguje věř mi. Já chodil v neděli odpoledne a hledal dančí shozy, nic jsem nenašel, tak jsem cestou zpět a kolem auta posbíral petlahve a vyhodil je v městě do kontejneru. Hned v pondělí jsem v práci při jízdě po poli našel dančí lopatku -) Příroda ti to dobro vrátí třeba v jiné podobě.
21.4.2020 14:35 vložil Antonín Polách
Neskutečné hovada.A toto dělají největší křiklouni,co se týče životního prostředí.
21.4.2020 13:26 vložil Jan Brabec
Divočáci,jeleni a srnčí zvěř to je pěkná pakáž.A zajíci , ti se ale museli nadřít než tohle narvali do lesa.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.