17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen z 13. ledna Křivoklát
Jelen z 13. ledna Křivoklát
vloženo: 22.2.2017 11:00
autor: Radim Pátek

úlovky (svět)

Osmerák
Osmerák
vloženo: 21.2.2012 05:54
autor: Josef Vršan

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Zásobník na zápalky
Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík

fotopast

rys
rys
vloženo: 8.11.2016 18:15
autor: Radek Kordač

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760978 komentářů fotek (7 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MOK

vložil: Jan Skalický
vloženo: 14.2.2011 14:42
zobrazeno: 1915x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

14.2.2011 20:41 vložil David Jirgala
Jo to je vcelku možné že to bude ten třetí =). Jo maďaři dospívají trochu pozdějc. Sám to vidim na své feně. Kdybych měl čas a nebyl na škole přes týden tak du sní znovu na VZ. A ta moje maďarka je též můj první pes a mám snou vlohy a též sem se učil z knížek a z povídaní a také sem dost odkoukal a někdo něco poradil... Jen já už ve věku dva a půl roku měl ty VZ hotový...=) Tak ať se ještě daří a uděláte sní taký takový výsledek...=)
14.2.2011 19:11 vložil Jan Skalický
Je z třetího vrhu...Tedy pokud se nepletu je to Connie tak by to měl být třetí vrh. No po pravdě já jsem z ní byl také mimo. Jelikož je to můj první pes tak začátky byli krušné, hlavně byla hodně hravá. Ale teď tedy se to v ní asi zlomilo a pracuje skvěle. Výcvik dělám podle knížek od starých zkušených kynologů. Já s ní mám jen vlohovky ale letos určitě půjdem na podzimky a chystám se na první výstavu tak uvidíme jak dopadnem. Děkuji Všem za chválu asi jsem tuto fotku měl dát do soutěže :-)
14.2.2011 18:08 vložil Jiří Hajný
Souhlasím s Tondou! ...také hlas :-)
14.2.2011 17:59 vložil Tonda Seman
krásné foto, krásný pes....1..;)
14.2.2011 17:51 vložil David Jirgala
A z jakého vrhu? Já mám unás na vesnici Arga k Lesíkům. škoda pána že si snim nevěděl poradit. Protože vím že jeho bratr Art k Lesíkům byl parádní pracant... Takže ten "náš" Argo nemá ani podzimky v II.ceně a není uchovněnej jinak bych jim kryl,protože i exteriérem je to krásnej pes... Tak jak ta Vaše fenka!
14.2.2011 16:44 vložil Jan Skalický
Ano je to focene v podvečer...Jinak děkuji
14.2.2011 16:01 vložil mira hajek
škoda toho kontrastu (foceno pří západu slunce?) Jinak super fotka.
14.2.2011 15:39 vložil Jan Skalický
2 a půl letá fena Maďarského krátkosrstého ohaře z Táborské chovatelské stanice K Lesíkům...
14.2.2011 15:06 vložil David Jirgala
Co pak to je zač?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.