17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní
Životní
vloženo: 13.3.2015 11:48
autor: stvmax

úlovky (svět)

Barevná Kanada
Barevná Kanada
vloženo: 23.2.2015 08:08
autor: Děda z lesa

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

      Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
Sauer S202 - Classic, ráže .30-06 Spr.
vloženo: 5.1.2015 10:19
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ta samá nahanka

vložil: Jakub Rott
vloženo: 9.1.2012 19:24
zobrazeno: 3520x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

10.1.2012 21:45 vložil Petr Volš
Pírko "k patě", kňour 100% starší 3 let, vy lončáci, kde jste dělali LL? Na jatkách?!
10.1.2012 10:54 vložil Pavel Číp
LOVU ZDAR, ve zbraních dobrý předlončák a ve váze nic moc.:-)
10.1.2012 09:35 vložil Petr Bakule
Zdá se velikostí jako lončák. Může mu být skoro 25 měsíců.Ale zbraně má dost dobrý. Je to vždy na lovci a na MH, jinak Lovu Zdar.
10.1.2012 06:49 vložil Milan Vrána
My výjimku na lov dospělých kusů na společných akcích mám již třetím rokem. Většinou se loví klasicky selata a lanštiaci, nicméně MH nemůže ručit vždy za všechny střelce a jejich lovecké svědomí. Z těchto důvodů je lepší výjimku vyjednat, pro případ ulovení takového kusu. Zamezí se tak případnému správnímu řízení ze strany orgánu státní správy myslivosti.
10.1.2012 00:55 vložil Filip Pětivlas
:) no tak to snad nemůže nikdo říct vážně, že tohle bylo prasátko do tří let. Také bych z toho nedělal tragédii, ustřelit se může každý, ale ani to nemuselo být ustřelení, mohl to být sanitární odstřel nebo mohli mít klidně výjimku..
9.1.2012 22:35 vložil Jiří Malý
Nezlobte se na mě,ale jak koukám,jsou na správném boku a ten kňour,také bych se přikláňel maximálně k praseti do třetího roku,vím ani to by se nemělo,ale podle velikosti je to slabší lončák,tak se někdo ustřelil,nedělal bych z toho tragédii.
9.1.2012 22:03 vložil Evžen Rafajj
Josef reaguji na ten pravý bok nic proti ale zvěř je na zprávný straně RE
9.1.2012 21:29 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - tradice nade vše , co takhle položit zvěř na pravý bok,
9.1.2012 21:16 vložil František Zapalač
LOVU ZDAR!!
9.1.2012 20:59 vložil LukasR
Loví se sele a lončák do 150 kilo:)
9.1.2012 20:58 vložil Jiří Lengyel,starší
Ne sekáč,ale kňour....
9.1.2012 20:33 vložil michal.berčák
lovu co ten sekáč tam dělá ??
9.1.2012 19:25 vložil pavel hromádko
Kubo, nic proti ale budeš tu mít zle skrz prezentaci úlovků .

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.