17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 21:26
autor: Petr Sobek

úlovky (svět)

Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
vloženo: 30.8.2020 17:39
autor: hubertushk

trofeje

Starý pán
Starý pán
vloženo: 24.7.2015 13:22
autor: Alois Kneifel

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu č.2
Milenky mého mysliveckého dědu č.2
vloženo: 3.4.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Něco z lovů 2013

Věk 4 roky. Při doprovodech tohoto srnce host třikrát odchyboval,se slovy že mu špatně střílí flinta atd.Půjčil jsem mu tedy svoji a dopadlo to stejně.Další ráno při našoulání srnce nechtěl střílet a abych prý lovil já ale jeho flintou.Namířil jsem tedy na spodek krku a zdělil mu aby při příchodu k srnci nebyl naštvanej. Potom jsem ještě cestou domů střelil kočku zbraň střílela přesně.
vložil: Vošicky Josef
vloženo: 6.1.2014 07:01
zobrazeno: 5945x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

8.1.2014 16:40 vložil Miroslav Makovsky
Lovu zdar!
7.1.2014 22:29 vložil Vošicky Josef
Patrole tak to toho ještě moc nevíš a asi tady nečteš komentáře.Znám případy a to je i jeden můj, kdy doprovod musel lovit za hosta a ten pak vše zaplatil a v hospodě slavil jako když lovil on.Dodnes slyším ty slova"Pepo prosím tě střel to ty já se netrefím a já pak udělám ten ceremonyjál jako bych to střelil já".
7.1.2014 07:13 vložil patrol
Lovu zdar, každej může chybit i 10x, lepší než když si doprovod dovolí za přítomnosti loveckého hosta lovit místo něj, to bych si nikdy nedovolil a ani nevím o nikom, kdo by si to dovolil.
7.1.2014 05:49 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - toto dopadlo dobře, nám se stalo, že " pan lovec" ulovil,na penzionu kde byl ubytován zorganizoval bohaté pohoštění, a druhý den ráno byl pryč bez zaplacení, jak trofeje, tak účtu za ubytování a oslavu. To byla sranda, když jsme se na účet museli poskládat. Každá sranda něco stojí.
6.1.2014 19:58 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
6.1.2014 18:47 vložil petr husman
Lovu zdar ***
6.1.2014 17:21 vložil Kuba
LOVU ZDAR.podobnou skušenost mam taky ale stokrat horši. dvě noci jsem nespal.a to pan host co přijel na srnce jel domu s frakturou nosu.ani si netrufnu to tu zveřejnit.
6.1.2014 16:42 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
6.1.2014 13:35 vložil Kamil Plíšek
Dobrý srnec, "Lovu zdar!"
6.1.2014 12:38 vložil Pavel Kessler
Lovu zdar.
6.1.2014 12:20 vložil Daniel Jahoda
Jak nevěří flintě je lepší se na to víco...???
6.1.2014 11:50 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
6.1.2014 11:32 vložil bohuslav šeda
Oči vydloubat a do důlku nasrat se u nás říká :-))si asi škrabal na bradě Lovu zdar.
6.1.2014 10:41 vložil Zbyněk Oliva
Dobrý srnec přeji Lovu zdar!
6.1.2014 09:24 vložil ing.Karel Rait
U tohohle je důležité si věřit a hlavně musí být"zvíře proti díře!
6.1.2014 09:21 vložil Jaroslav Vlosovský
Josefe,kdo umí,ten nemusí čumět...1*
6.1.2014 07:13 vložil Jan Novák
Krásný příběh...
6.1.2014 07:11 vložil Petr Stara
Tobě je jedno s kterou a čí střílíš flintou - tobě to prostě padá . Lovu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.