17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

životní srnec
životní srnec
vloženo: 25.3.2014 20:18
autor: Tomáš Petr

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

jeleň...
jeleň...
vloženo: 8.1.2013 16:03
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363015 hlasování fotek (45 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

NP Šumava II

vložil: Ladislav Valenta
vloženo: 15.4.2011 15:22
zobrazeno: 4084x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

17.4.2011 22:21 vložil Jaroslav Novák
Pane Schindler myslel jsem preparaci v kůži i s poprsím,ale samozřejmě po všech oficialitách.Vždyť ta preparace se dá provést i daleko později,já jsem si všiml jen krátké uřízlé hlavy,proto si myslím,že s tím lovec nepočítal.Taková trofej reprezentuje danou chovatelskou oblast.Myslivosti zdar!
16.4.2011 20:41 vložil Jaroslav Novák
Mě vrtá hlavou,proč si takového dobrého jelena nenechá lovec vypreparovat,určitě by si to taková trofej zasloužila.Taková zvěř už tu nebude,včera jsem četl dopis od SVOLu a tam píše pan Žižka,že ministerstvo apeluje na nájemce honiteb od LČR,aby intenzivně zregulovali počet veškeré lovné zvěře až na minimální stavy,kvůli škodám zvěří.Pro ostatní zvěř,která nemá v dané lokalitě kmenové stavy,chtějí,aby se tato zvěř odlovila až na nulu.Ještě si fešáci prosadí minimální rozlohu honitby 300 ha a je celá česká myslivost budovaná dřívějšíma generacema totálně v prd..i.
16.4.2011 20:00 vložil Vladimír Kal
Nejedná se náhodou o jelena střeleného v roce 1993 zahr. hostem Kaarem v NP bodová hodnota 219,70 CIC - nejsilnějším jelen ve volné přírodě na Šumavě? Krásná trofej symbolizujíci jací jeleni chodili na Šumavě v 8O.-9O. letech. Škoda, že už tomu tak není - chybí úživnost,správné hospodaření - asi jako jinde u nás. Hubert
16.4.2011 04:22 vložil Tomáš Němec
Ze Strážným to nemá nic společného.
15.4.2011 21:01 vložil Pešl Radek
Pozůstatky farmového chovu ze Strážného!!!!!
15.4.2011 20:30 vložil Lukáš Vápeník
Obdobní jeleni by mohli být i na Křivoklátsku. Bohužel nestačí uzrát a jsou předčasně loveni věku do 10 let.
15.4.2011 18:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Důstojný zástupce jelení zvěře...Kolik jich ještě zbývá?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.