Vyhledávání
Přihlášení
Nejlepší fotografie

Třetí věkovka
vloženo: 29.5.2026 07:16
autor: Josef Kouba
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2012
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2013
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2014
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2015
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2016
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2017
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2018
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2019
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2020
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2021
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2022
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2023
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2024
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2025
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2026
Fotografie
- úlovky (ČR, SR) (17526) (1 dnes)
- úlovky (svět) (2339)
- trofeje (4708)
- historie (3866)
- zvěř v přírodě (43751) (3 dnes)
- zvěř v zajetí (3730)
- příroda (40392)
- lovecké výstavy (1575)
- lovecký pes (13620)
- zbraně (2660)
- lidé (4701)
- fotopast (16341)
- myslivecké umění (4926)
- myslivecký interiér (467)
- shozy (jelení, srnčí atd.) (7263)
- ptactvo v přírodě (21284) (1 dnes)
- hmyz v přírodě (7901)
- obojživelníci a plazi (1371)
- květiny a houby (15872)
- myslivecké stavby (3951)
- sokolnictví (511)
- ostatní (24887)
Fotografie desetiletí
úlovky (ČR, SR)

Můj včerejší srnec
vloženo: 17.7.2012 01:24
autor: Radim Šťastný
úlovky (svět)

Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
vloženo: 30.8.2020 17:39
autor: hubertushk
trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek
zvěř v přírodě

Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa
zbraně

Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi
fotopast

...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda
myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
Připomínky a názory
Fotografie
| « novější foto | starší foto » |
Nerovný osmerák - čelist
Přikládám fotku čelisti k fotce nerovného osmeráka v úlovcích. Podle třetího sloupku M3 myslím, že mu jsou 4 roky ne 3.
vložil: Kateřina Kolářová
vloženo: 19.8.2015 18:05
zobrazeno: 2942x
hodnocení: 2 hlasů
vloženo: 19.8.2015 18:05
zobrazeno: 2942x
hodnocení: 2 hlasů
Komentáře:
20.8.2015 20:20 vložil Roman Skřejpek
Omlouvám se,samo sebou jsem měl na mysli Jelena,děkuji za mnohočetná upozornění i do osobní pošty.
Omlouvám se,samo sebou jsem měl na mysli Jelena,děkuji za mnohočetná upozornění i do osobní pošty.
19.8.2015 23:42 vložil Josef Kouba
Jelen je jednoznačně čtyřletý, třetí hlava! Třetí sloupek poslední stoličky to říká naprosto jasně!
Jelen je jednoznačně čtyřletý, třetí hlava! Třetí sloupek poslední stoličky to říká naprosto jasně!
19.8.2015 23:15 vložil jiří petrželka
Lovu zdar! Sice to sem nepatří, ale nedá mně nereagovat. On né každý se narodí v místě, kde se může dostat do sdružení a provozovat myslivost bez koruny. A kdy se ta správná myslivost pane Skřejpek provozovala? Podle mě se myslivost změnila v žumpu, když LČR začaly tlačit na odlovy.
Lovu zdar! Sice to sem nepatří, ale nedá mně nereagovat. On né každý se narodí v místě, kde se může dostat do sdružení a provozovat myslivost bez koruny. A kdy se ta správná myslivost pane Skřejpek provozovala? Podle mě se myslivost změnila v žumpu, když LČR začaly tlačit na odlovy.
19.8.2015 22:03 vložil Jiří Lengyel,starší
Paní Kateřina má pravdu-3.hlava, 4 roky.
Paní Kateřina má pravdu-3.hlava, 4 roky.
19.8.2015 21:54 vložil Kalous
A já si myslel že Kateřina ulovila JELENA pan Skřejpek hovoří o srnci. to sem blázen.
A já si myslel že Kateřina ulovila JELENA pan Skřejpek hovoří o srnci. to sem blázen.
19.8.2015 21:52 vložil Kateřina Kolářová
Pane Romane, nejedná se o čelist srnce, ale jelena :-). A ať už je tříletý nebo čtyřletý byl to průběrný jelen. Čelist jsem přiložila, protože někteří z fotky jelena podle pučnic usuzovali, že mu jsou tři. Ale ve třech letech na začátku lovecké sezony by neměl mít zbroušený poslední sloupek M3.
Pane Romane, nejedná se o čelist srnce, ale jelena :-). A ať už je tříletý nebo čtyřletý byl to průběrný jelen. Čelist jsem přiložila, protože někteří z fotky jelena podle pučnic usuzovali, že mu jsou tři. Ale ve třech letech na začátku lovecké sezony by neměl mít zbroušený poslední sloupek M3.
19.8.2015 21:29 vložil Roman Skřejpek
Paní Kateřino,já bych se přikláněl k těm třem,ty krajní hrany jsou přeci jen dosti ostré,ale na běhy ho již nikdo nepostaví a je ucti hodné že máte snahu o věku srnce aspoň licitovat.To se dnes již málo vidí a pokud je pochybnost,tak srnec se stopí,nahradí se jiným a život jde dál.Příchodem lidí,kteří si koupily lovecké lístky,se i myslivost změnila v žumpu,bohu žel.
Paní Kateřino,já bych se přikláněl k těm třem,ty krajní hrany jsou přeci jen dosti ostré,ale na běhy ho již nikdo nepostaví a je ucti hodné že máte snahu o věku srnce aspoň licitovat.To se dnes již málo vidí a pokud je pochybnost,tak srnec se stopí,nahradí se jiným a život jde dál.Příchodem lidí,kteří si koupily lovecké lístky,se i myslivost změnila v žumpu,bohu žel.
Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.









