17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk
Daněk
vloženo: 16.2.2017 08:22
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760966 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362774 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Konečně se zadařilo :-)))

Po téměř dvouleté pauze mam opět mimořádný úlovek.
vložil: Petr Šipon
vloženo: 29.8.2011 21:15
zobrazeno: 3593x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

31.8.2011 09:05 vložil Petr Šipon
Peťo ty šprýmaři!! Budeš se možná divit, ale ten holub je střelen na první dvě rány, ty patrony jsou tam pro ilustraci čím se také ještě dá střílet. A musím říct, že jsem opravdu rád za to, že je mám. Sice už mám jen posledních 10 ks, ale doufám, že mi ještě poslouží.
30.8.2011 21:10 vložil Petr Samek
Péťo, zapoměl jsi popsat průběh lovu. Bylo to tak, že po těch ranách byl ten chudák tak dezorientován, že narazil do stromu. Leč účel světí prostředky a komu čest, tomu čest. LOVU ZDAR !
30.8.2011 14:02 vložil Roman Erban
lovu zadar,já používam rovněž 2,4mm a 3mm,střídám flinty bajkal 12/76,nebo bajkal dvojka 16/70,letos zatím 15 hřívnáču,18strak,na holubi chodím na strniště nebo na hrachové pole uprostřed luk,optížné je to s ukrytem,ale od té doby co jsem si pořídil maskovací sít to jde,doufám že do konce sezony ještě něco přibude,zdar
30.8.2011 13:47 vložil Michal Šimončík
Lovu zdar,, taky mám dvojku.. asi 2 měsíce starou, ale líbí se mi víc a víc... jinak letost střílím holuby 12/70-2,4mm-28g // hull trapový..
30.8.2011 12:14 vložil Petr Šipon
Lovu dík, ano mam těchto patron ještě pár. Jsou po myslivci, který loví už někde jinde, ale když je vytáhnu jsou jak právě zakoupené. Jsem za ně rád, s těmi to aspoň někdy padá. Ty nové jsou snad bez broků nebo co. Doufám, že ještě nějaký úlovek přibude aby byla hostina :-))
29.8.2011 22:27 vložil Jan Horáček
Dovolím si neskromně poznamenat, že jsem letos taky vyrazil na holuby a kupodivu celkem úspěšně. Při dvou lovech šest kusů. Při druhém lovu na pět ran tři holuby. (Ty dva nejlehčí jsem minul.) Zbraň: turecká kozlice Khan 12/12 s choky, brok 2,75 mm, místo: vrby uprostřed polí u řepkového strniště, po poledni. Pečínka i polévka byly výborné. Lovu zdar!
29.8.2011 21:48 vložil Roman Vrána
Lovu Zdar! Já mám letos ulovené dva a jsou to opravdu zasloužené úlovky. Koukám že se ještě někde najdou staré dobré náboje BlackStar... Já už bohužel od SaB nepoužívám nic a v současné době už jen SAGA a HULL. Oba holuby jsem ulovil nábojem 12/67 HULL Hight Pheasant 2,8mm brok, zbraní CZ241 12/65.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.