17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z hrabiny
Srnec z hrabiny
vloženo: 26.5.2020 14:26
autor: Maroš Bédi

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Trofej jelena
Trofej jelena
vloženo: 1.4.2016 11:56
autor: Radek

zvěř v přírodě

Kvartet
Kvartet
vloženo: 3.2.2014 21:17
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362733 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Práce pytláka!

Srnec nalezen asi 200 metrů od silnice,ještě žil.Na levém boku je vstřel, výstřel není.Je to jen malá dirka,snad od dobré vzduchovky.
vložil: ladislavkohousek
vloženo: 18.7.2012 23:18
zobrazeno: 2556x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

2.12.2012 19:07 vložil René Smékal
Možná malorážka ale zdruhé strany by byla díra velká! a hodně oteklý jestli to byla malorážka tak docela silná ale taky možná jak píše pan Hubert H. n´ací mladíci si to vezly z obchodu tak vyskoušeli co to dokáže. pytláci jsou takovy hornet by taky udělal na vystřelu větší dira , jestly to byl pytlák kurva světa taky bych mu to udělal zvěř má taky city neníto věc ale zvyře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.7.2012 16:23 vložil Martin Březík
Jestli je to dílo člověka,tak nevím kde jsem se TO narodil!:-(((
20.7.2012 23:41 vložil Štefan
Možná hornetka.
19.7.2012 22:20 vložil Jaromír Hubert Horský
omlouvám se flobertku.
19.7.2012 22:17 vložil Jaromír Hubert Horský
Když už tak bych to tipl na floberku(6mm),tato zbraň je volně prodejná od 18 let.
19.7.2012 20:12 vložil Pavel Žíla
Také bych tipl malorážku... Jsou to svině...
19.7.2012 19:56 vložil František Havran
Tak, on to mohl být slabší srnec a pokud měl propíchlý trávník, tak otrava je dílem nekolika hodin - dnů. Těžko říct, jestli pytlák, nebo srnec.... U nás v loňském roce 6 kusů. Jenom střelených, ani maso nedovezeno. Jenom někomu asi dělá dobře zabíjet. Tipl bych to na malorážku, nebo remington. Asi tak, lidi jsou kurvy....:(
19.7.2012 15:13 vložil Milan Ječný
Lubo,klidně mohlo,ale srnec byl totálně vyhublej.To by musel hrot pařůžku propíchnot nějaký orgán a došlo k otravě a postupnému oslabení.Dírka hádám o průměru 5mm.
19.7.2012 09:59 vložil Lubomír Prokeš
Nemohlo to být ze souboje s druhým srncem?
18.7.2012 23:58 vložil ladislavkohousek
Omilem jsem si dal bod.Omlouvám se.
18.7.2012 23:53 vložil ladislavkohousek
Milane, snažil jsem se ale tu pitvu jsem vzdal,jelikož v tom místě vstřelu to šíleně zapáchalo.Musel trpět několik dnů.
18.7.2012 23:30 vložil Milan Ječný
Našel si něco uvnitř při yvrhování Láďo?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.