17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 26.3.2014 19:07
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Já, candát 63 cm a můj uron

krásní chvíle v září na Orlíku
a tady odkaz na dnešní článek o mé osobě

http://zena-in.cz/clanek/myslivec-bez-rukou-je-to-mozne/kategorie/spolecnost?comment=2283001#komentar
vložil: petr schneider
vloženo: 9.10.2013 11:42
zobrazeno: 3093x
hodnocení: 48 hlasů



Komentáře:

11.10.2013 11:51 vložil Jindřiška Padalíková
Hodně štěstí, Petře !
10.10.2013 17:25 vložil petr schneider
Děkuji za pěkné komentáře. Tak jak v rybách či myslivosti bych chtěl uspět i v politice. Ted kandiduji do poslanecké sněmovny s cílem zastat se lidí s postižením ale i obyčejných zdravých lidí,, a také všeho živého.Jak všichni poctivý myslivci, chovatelé, rybáři, kynologové víme že to je potřeba. To co tu prochází lidem co mají množírny a nebo týrají jinak zvířata a to jakákoliv je hrůza a musí se s tím něco udělat. to je to čemu se já mohu věnovat nechci být ministr financí ani žádný jiný ale chci pracovat slušně a poctivě..
10.10.2013 14:42 vložil Iva Vacková
Petře, díky. Jsi pro mne velkým povzbuzením! Hodně štěstí, úspěchů, Tobě i Uronovi!!!
9.10.2013 23:50 vložil Jaroslav Vlosovský
Petře přeji hodně pěkných zážitků nejen u vody,ale i v přírodě ...moc pěkný...1***
9.10.2013 22:03 vložil Milan Ječný
Petr je příklad velkého bojovníka,který si umí poradit se vším,co je pro mnoho lidí problémem.Ať se Ti nadále daří.
9.10.2013 20:33 vložil Miroslav Zajíček
Petře,máš můj obdiv a úctu!Ať se ti daří,zejména s pesanama,ty dokáží člověka podržet víc,než někteří lidé.
9.10.2013 20:31 vložil Vlasta Szokeová
Petře, opravdu klobouk dolů,přeji Ti hodně osobních úspěchů !!!
9.10.2013 18:22 vložil petr schneider
Děkuji všem
9.10.2013 18:08 vložil R8-Bahama
frajer jak se patři klobouk dole..... přeju hodne dalšich uspěchu jak v osobním živote tak v zaujmove činosti.
9.10.2013 17:56 vložil Jakub Rybár
Jsi borec!
9.10.2013 17:47 vložil Lubomír Černý
Petře,klobouk dolů!Přeji Ti mnoho dalších rybářských úspěchů a hodně štěstí v životě.1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.