17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 14.2.2014 06:14
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Modelka :)
Modelka :)
vloženo: 9.2.2014 10:59
autor: Vojtěch Bednařík

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243636 fotek (7 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Parádní den - Popisek ke všem třem fotkám

Tak zdravím :). Opět a zas se s vámi podělím o zážitek z dneška. Budíček na osmou hodinu, snídaně a v devět vyrážím. Cesta do mých oblíbených míst je otevřena a tak mi nic nebrání. Po cestě jsem potkal cca 60 kusů mufloního, ale jakmile jsem zastavil, byly fuč. Vystupuji z auta a jdu hledat nějaké shozy. Na louce vidím nějaké srnčí a zase mufloní. Jsou daleko ani nefotím. Procházím louku a jdu do lesa. Vidím čerstvý trus od vysoké a tak jdu po něm. Jako to udělali v pohádce Jeníček a Mařenka. Netrvá dlouho a v probírkovém porostu na mě jeden kus kouká. Nestíhám nic a vysoká mizí. Syndrom dnešní doby je telefon. Málem jsem kvůli němu doplatil na své zdraví. Jdu kolem potoka a smskuji. Najednou periferně vidím jak se něco černého zvedá a funí. Mobil rychle do kapsy a zapnout foťák. V hledáčku nic nemohu najít a tak mapuji únikovou cestu. Bachna funí a odbíhá za oplocenku. Vidím šanci. Selátka leží a koukají. Pomalu se přibližuji, fotím. Bachna mě celou dobu pozoruje. Strach mám, ale fotka je fotka. Cca 2 minuty mi mamina dala a pak se stalo to, co jsem čekal hned ze začátku. Bachna zafuněla a rozběhla se. Utíkám co mi nohy stačí. Vyběhnu na louku, bachna se otáčí a vrací se ke svým selátkům. Uf, jen tak tak. Jdu dál po louce. Po pravé straně je porost. Jdu se tam podívat. Po chvíli slyším křupnutí větve. Koukám a z radosti sám sebe utvrzuji. Vysoká! Vybíhá z lesa. V hlavě mi běží. Ještě se ti nepodařilo jelena vyfotit, když nepočítám špičáka v roce 2010. Opět běžím. Vybíhám na louku a vysoká stojí. Fotím a počítám. 5 kusů..3 jeleni a dvě laně ? Ne 5 jelenů a dva už shodili. Vysoká chvilku stojí a pak mizí v lese. Rozhoduji se co dál. Na dnešek už mám vybráno a všeho moc škodí. Otáčím se a vracím se k autu. Dnešek byl vydařený a pěkný. Doufám, že se fotky budou alespoň trochu líbit. Myslivosti a lesu zdar! Patrik Olt
vložil: Patrik Olt
vloženo: 4.4.2015 12:50
zobrazeno: 1501x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

5.4.2015 06:02 vložil Josef Vršan
1*
4.4.2015 23:37 vložil Vlasta Szokeová
1***
4.4.2015 20:22 vložil Václav Boxan
1**
4.4.2015 19:47 vložil Jiří Lengyel,starší
1***
4.4.2015 18:15 vložil František Antl
1*
4.4.2015 16:47 vložil Miroslav Franěk
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.