17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 10.12.2014 23:55
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Můj páteční.
Můj páteční.
vloženo: 5.8.2020 07:27
autor: Ladislav Bodi

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
Nové zapažbení lankasterové jednušky, moje práce.
vloženo: 23.3.2020 20:31
autor: Stanislav Satoria

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

pouťová kachnička..

..jako každý rok tak i letos nám mamča připravila výborné menu..když redukovat tak do vaničky i do vaničky ;-)
vložil: micinka
vloženo: 25.8.2014 11:25
zobrazeno: 2310x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

1.9.2014 16:11 vložil Jaroslav Novotný
Jo,tak ta je LUXUSNÍ!!!!!!!To mužu redukovat taky a bez problému!!!!!
29.8.2014 14:59 vložil René Hlaváč
mamince velké plus a tobě micinko 1*****není nad pořádně šťavnatou kachničku
29.8.2014 08:07 vložil Jaroslav Vlosovský
Tomíčku,jediný co tady dáváš na vědomí je,že si stojíš na vedení. A hlavně se nemušíš na moji mordu dívat. Jenže já a micinka jsme pro veverky neskonale neodolatelní.Pokaždé jak se tady objevíme jste u vytržení. Být tam vaše ksichty,tak já tam vůbec nelezu :-))
28.8.2014 16:21 vložil micinka
p.Veverka,stále bubláte?!ani se nedivim, připomínáte mi malé hloupoučké děcko,kterému se musí vše ix krát opakovat aby pochopilo co se po něm chce..já se za svá kilča nestydím,tak mě nechte v klidu redukovat a Vy se běžte třeba napást trávy..pěkný zbytek dne:-)
27.8.2014 13:45 vložil Irena Procházková
Micinko ta je supr 1****
27.8.2014 09:42 vložil Erika Doležalová
Nebreč Veverko a dej si kousek čokolády, to je prý dobrý na nervy :-)))
26.8.2014 13:16 vložil Jiří Šrom
Umělecký výtvor na pekáči. 1*
26.8.2014 09:50 vložil Miroslav Vacek
T.V. až tohle jednou ochutnáš tak změníš názor ale do tý doby se budeš stále jen trápit a trápit. Jinak krásnej den všem.
25.8.2014 23:22 vložil Miroslav Vacek
Tak ta se fakt povedla. 1***
25.8.2014 22:17 vložil ladislavkohousek
1****
25.8.2014 21:49 vložil František Mlčoch
Mici,máš pravdu a Jarda také!
25.8.2014 21:27 vložil Jaroslav Vlosovský
Tomíčku přestaň sbírat lysohlávky, je to na tobě znát…. A začni redukovat raději tak pěkně vypečenou kachničku. To je to co vidíš na té fotce…. A mamince micinko velká pochvala za to umělecké dílo…. Prostě ať se to někomu líbí nebo ne,na dobré jídlo se nezapomíná stejně tak,jako na dobré kamarády.
25.8.2014 20:32 vložil Vlasta Szokeová
1****
25.8.2014 19:46 vložil petra
To byla určitě pořádná domácí a né ta z rybníčku co Mici.
25.8.2014 18:45 vložil Lubomír Prokeš
1****
25.8.2014 17:43 vložil Erika Doležalová
Mici 1*
25.8.2014 17:01 vložil micinka
p.Veverka konečně ste se dočkal redukce. Předpokládala sem, že se ozvete a přijdete s něčím originálním, ale vaše IQ je stále na úrovni bublajícího bahna,žádné nové myšlenky..též vám přeji pěkný den :-))
25.8.2014 13:24 vložil Milan Flora
A pak kdo je "Rebel" :-)... 1***
25.8.2014 12:38 vložil Kamil Plíšek
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.