17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Sezóna 2014/2015
Sezóna 2014/2015
vloženo: 26.3.2015 11:33
autor: Jan Mikula

úlovky (svět)

Lov rysa v Lotyšsku
Lov rysa v Lotyšsku
vloženo: 24.1.2019 17:37
autor: Martin Saifrt

trofeje

Kmotřičky  ...+1
Kmotřičky ...+1
vloženo: 23.2.2012 21:53
autor: Vít Hlavica

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Krásy porcelánu 10
Krásy porcelánu 10
vloženo: 28.12.2019 19:24
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sika

Dana lovila v sobotu velice dobrého siku. Komorová rána na 100 m ráží 308 Win, střela TIG Brenneke. Jelen po ráně klesl k zemi, po 1-2 sekundách se těžce zvedl a odeběhl 20 metrů, kde zhasl. Sv.Hubertovi a Dianě patří dík.
vložil: Jiří Kučera
vloženo: 10.1.2011 21:31
zobrazeno: 4896x
hodnocení: 49 hlasů



Komentáře:

12.1.2011 09:21 vložil Patrik Bok
Parádní,bílé jako svíce v kostele,tak to má být.Lovu zdar
11.1.2011 21:03 vložil petr vesely
LOVU ZDAR!
11.1.2011 18:05 vložil Jan Štěpán
Paní Dano příjměte upřimné LOVU ZDAR opravdu nádherný jelen
11.1.2011 17:13 vložil bohuslav šeda
Tak potom to je v pořádku a ještě jednou Lovu Lesu Zdar.
11.1.2011 16:31 vložil Jiří Kučera
To je v pohodě, Bohuslave. Ona si šáhla když šla lovit. §:-))
11.1.2011 15:35 vložil bohuslav šeda
Doktore omlouvám se špatně sem přečetl text,paní Daně upřímné Lovu Zdar!
11.1.2011 11:36 vložil R V
Souhlasím, sikáč je opravdu dobrý, paní přeju upřímné lovu zdar!
11.1.2011 10:03 vložil Robert Klee
Ahoj Jirko,Daně přeji upřímné LOVU ZDAR.
11.1.2011 09:18 vložil Radim Knot
pro Judr.Kučeru, děkuji za odpověď..
11.1.2011 07:32 vložil Michal Pernica
Dani upřímné lovu zdar!! Ať ti to střílí takhle dál:)
11.1.2011 07:14 vložil Michal Sedlář
Lovu zdar !!!
11.1.2011 01:37 vložil Václav Pašek
Lovu zdar! Dobrý jelen!
10.1.2011 22:51 vložil Luboš Frank
Danuš,kdo jiný než ty si takovou trofej zaslouží a doma Ti určitě ostudu dělat nebude .ještě jednou Ti se Štěpánem přejem srdečné LOVU ZDAR!!!!!
10.1.2011 22:32 vložil bohuslav šeda
Je vidět že mají dobrej chov Lovu Lesu Zdar!Určitě sis šáhnul než si šel lovit,gratulju.
10.1.2011 22:32 vložil bohuslav šeda
Je vidět že mají dobrej chov Lovu Lesu Zdar!Určitě sis šáhnul než si šel lovit,gratulju.
10.1.2011 22:26 vložil Jiří Kučera
na třistaosmu nedám dopustit. Příjemný ráz, dostatečná energie a dobrý ranivý účinek. Lovím s tímto střelivem já i manželka, nevzpomínám si na kus, u něhož by k Vámi popisované devastaci zvěřiny došlo. Zvěř dobře barví, daleko neodchází, střela se v těle nerozloží na mnoho fragmentů, ale zůstává v celku. To se mi nelíbilo u střel SB. Proto jsem s nimi přestal lovit. Ale může to být můj subjektivní názor. Jediný problém nábojů BRENNEKE byl, že můj Rössler Titan 6 nemá toto střelivo rád a nejdou vytáhnout prázdné nábojnice. Používám tedy v současnosti náboje NORMA. Dana loví s naší 550 a maximální spokojenost.
10.1.2011 22:21 vložil Radim Knot
Paní Dano, upřímné Lovu zdar!
10.1.2011 22:04 vložil Radim Knot
pane doktore jak se tato střela v 308W chová ke zěřině? Já jsem s ní ulovil nějakou zvěř daňčí a srnčí ráží 30-06 sprg. a byla velmi nehumální ke zvěřině. Na výstřelové straně jsem u srnčího strčil i pěst do komory jakou ta střela dělala díru.U daňčí zvěře to nebylo tak hrozné, pouze byly fragmenty střely pod kůží a pouze zadní tvrdší část střely vyletěla ven. Ke zvěři velmi humální zůstávala na nástřelu a dobře barvíla.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.