Vyhledávání
Přihlášení
Nejlepší fotografie

Třetí věkovka
vloženo: 29.5.2026 07:16
autor: Josef Kouba
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2012
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2013
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2014
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2015
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2016
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2017
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2018
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2019
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2020
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2021
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2022
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2023
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2024
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2025
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2026
Fotografie
- úlovky (ČR, SR) (17525)
- úlovky (svět) (2339)
- trofeje (4708)
- historie (3866)
- zvěř v přírodě (43748) (2 dnes)
- zvěř v zajetí (3730)
- příroda (40392)
- lovecké výstavy (1575)
- lovecký pes (13620)
- zbraně (2660)
- lidé (4701)
- fotopast (16341) (1 dnes)
- myslivecké umění (4926)
- myslivecký interiér (467)
- shozy (jelení, srnčí atd.) (7263)
- ptactvo v přírodě (21283) (5 dnes)
- hmyz v přírodě (7901)
- obojživelníci a plazi (1371)
- květiny a houby (15872)
- myslivecké stavby (3951)
- sokolnictví (511)
- ostatní (24887)
Fotografie desetiletí
úlovky (ČR, SR)

Můj loňský bronz
vloženo: 23.3.2020 22:03
autor: Petr Kostka
úlovky (svět)

lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla
trofeje

Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek
zvěř v přírodě

ukecaný šéf
vloženo: 6.10.2017 19:25
autor: Rastislav Rejko
zbraně

Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík
fotopast

a je to tu !
vloženo: 23.9.2016 13:15
autor: pali1
myslivecké umění

diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
Připomínky a názory
Fotografie
| « novější foto | starší foto » |
Trofej
Za posledních asi 5 let jsem našel 3 srnce a rozhodl jsem se, že už to domů brát nebudu, protože ani jednoho jsem nakonec nevypreparoval a jen to leží někde na dvoře a už to ztratilo i barvu, takže tenhle zůstal v lese pro někoho svědomitějšího . Asi stárnu ...
vložil: Jiří
vloženo: 8.3.2024 06:51
zobrazeno: 5422x
hodnocení: 5 hlasů
vloženo: 8.3.2024 06:51
zobrazeno: 5422x
hodnocení: 5 hlasů
Komentáře:
10.3.2024 16:54 vložil Michal Conkar
Keď už napadla táto téma, zaujímalo by ma, ako je to so zberom zhodov v poľovných revíroch ČR, konkrétne kto môže zhody zbierať a kde. U nás je to obmedzené a regulované a upravené zákonom.
Keď už napadla táto téma, zaujímalo by ma, ako je to so zberom zhodov v poľovných revíroch ČR, konkrétne kto môže zhody zbierať a kde. U nás je to obmedzené a regulované a upravené zákonom.
8.3.2024 11:32 vložil Radomil sibrava
Tak to jsme měli stejně nastavené a až čas, ten lakomec, pozměnil nás nakonec. Taky jsem nepočítal kilometry, také jsem nevnímal ty stavy padlin. Ale zase se na to i po letech rádo vzpomíná, to nadšení bylo z dnešního pohledu na ta klukovská léta obdivuhodné.
Tak to jsme měli stejně nastavené a až čas, ten lakomec, pozměnil nás nakonec. Taky jsem nepočítal kilometry, také jsem nevnímal ty stavy padlin. Ale zase se na to i po letech rádo vzpomíná, to nadšení bylo z dnešního pohledu na ta klukovská léta obdivuhodné.
8.3.2024 09:23 vložil Jiří
Já v mládí jel asi 10 km na kole pro knofla někde ve skále, kterého jsem našel úplně náhodou ("tokový hnus" smradlavý), výprava s batohem plným igelitek, sláva že mám trofej a dnes ... škoda mluvit, jen se tomu směju -) A ještě si pamatuju, jak jsem našel první padlinu srnce, tolik kilometrů za roky nachozených po všech lesích v okolí a srnec ležel 150 m od baráku v malém lesíku u dědiny kde nikdo nechodí -)
Já v mládí jel asi 10 km na kole pro knofla někde ve skále, kterého jsem našel úplně náhodou ("tokový hnus" smradlavý), výprava s batohem plným igelitek, sláva že mám trofej a dnes ... škoda mluvit, jen se tomu směju -) A ještě si pamatuju, jak jsem našel první padlinu srnce, tolik kilometrů za roky nachozených po všech lesích v okolí a srnec ležel 150 m od baráku v malém lesíku u dědiny kde nikdo nechodí -)
8.3.2024 08:26 vložil Radomil sibrava
Mám podobné pocity a domů beru už jen ty v lepším stavu. V mládí bych přitom pro takové parůžky i na poškozené lebce běžel s obavou, jestli tam ještě budou. 1***
Mám podobné pocity a domů beru už jen ty v lepším stavu. V mládí bych přitom pro takové parůžky i na poškozené lebce běžel s obavou, jestli tam ještě budou. 1***
Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.









