17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první muflon
Můj první muflon
vloženo: 1.11.2015 20:51
autor: Michal Crhák

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

Rytina
Rytina
vloženo: 5.1.2018 16:03
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363019 hlasování fotek (49 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první

Je to sice jen vařěčkář, ale radost udělal
vložil: Martin Šlehofer
vloženo: 15.9.2011 10:01
zobrazeno: 3648x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

16.9.2011 19:04 vložil Martin Šlehofer
Všem děkuji za přání. To "jen" jsem samozřejmě myslel pouze ze srandy, asi jsem měl udělat smailika, nebo něco podobnýho. Patronům samozřejmě děkuji
16.9.2011 16:51 vložil Ivan Procházka
Sice vařečkář,ale úžasná trofej ,LOVU ZDAR,.
15.9.2011 21:12 vložil Ivo Opravil
Lovu zdar, takový to se nevidí často.Super raritka, kolikrát potěší víc, než lopatky. U nás je poměrně dost dančí zvěře, ale toto jsem ještě neviděl.Važte si toho.
15.9.2011 17:11 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Ještě Vám asi nedošlo co máte za super trofej...bod!
15.9.2011 16:23 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!Myslím si že je to trofej snů každého myslivce.Jen lovci chtějí samé medajlové trofeje.Ještě jednou upřímné ,,Lovu Zdar"
15.9.2011 14:14 vložil Pavel Číp
Upřímě Lovu Zdar k hodně dobré raritní trofeji a to "jen", bych pro příště opravdu raději vynechal :-) Mám uloveno pár daňků, ale taková trofej by mě vždycky nadmíru potěšila víc, než nějaká medaile :-)
15.9.2011 12:25 vložil Zdeněk Křepčík
Lovu zdar!Kam na ty abnormality chodíte? Určitě je u vás v lese hodně oplocenek.
15.9.2011 11:10 vložil Vojtěch Molnár
Jen vařečkář??? Co by spousta dala za špičáka. Trochu skromnosti, na prvního daňka je tento více než dobrý. Upřímné Lovu Zdar!
15.9.2011 10:30 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!! Jen vařečkář?? Nebuďte neskromný,ať je "tam nahoře" neurazíte,i z této trofeje je patrno,že na vás trpějí!!
15.9.2011 10:14 vložil Roman Semerád
Lovu zdar Martine.Dost dobrá trofej!! Mě slíbil daňka Balda :-) Tak snad to letos ještě stihnu :-)
15.9.2011 10:04 vložil Petr Šipon
Lovu zdar! "Jen" vařečkář??? Takovej by radost udělal i kdyby jich na zdi už viselo minimálně dvacet :-) Já nemám ještě žádného, ale střelit toto tak slavím snad celý týden.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.