17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní kňour..
Životní kňour..
vloženo: 3.12.2013 17:50
autor: Martin Sokol

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letos poslední.

Na ochozu ke kukuřičnisku. Po obejití kukuřičniska jsem obhlídnul pár jezevčích ještě používaných ochozů co vedou až k velkému jez. hradu a souvisejícímu komplexu nor. Ne moc okatě jsem dva nejpoužívanější lehce vysypal uschlým listím, při přejití přes potok bylo listí čerstvě znovu zablácené. To jsem věděl že tu ještě nějaký ten chlapík bloudí a na kukuřici se snaží nabrat co to jde. Večer jsem zasedl asi 40m. od jednoho z ochozů. Dlouhou dobu se nic nedělo jen v lese hrabošily myši. Už mě to přestalo bavit, tak jsem si pozbíral věci, že se půjdu podívat ještě k druhému ochozu a půjdu přímou cestou domů. K druhému ochozu jsem se nedostal. Na třičtvrtinách cesty mě zastavil rachot v lese. Myslel jsem si že je to prase ale když se asi po půlhodině přes potok 20m. předemnou protlačil jezevec měl jsem jasno. Šoulal jsem s ním pomaloučku tak 30m. než přelezl ten potok a vylezl na kukuřičnosko. To jsem neváhal a když po chvíly poodešel od kraje tak jsem na něj vystřelil. Po ráně byla najednou tma ještě větší, neslyšel jsem žádné odbýhání do lesa, leží? Chvíly mi trvalo než jsem vyhrabal z kapsy baterku, posvítil si, jezevec zůstal v ohni. Byla to 10kg. jezevčice, nádherně zbarvená, obličejovou masku měla bílou ale jinak byla zcela žlutá. Takhle zbarveného jezevce jsem ulovil poprvé tak jsem si ho dal vyčinit. Děkuji Dianě že mi dopřála takového krásného úlovku. Lovu zdar.
vložil: Magnum.
vloženo: 19.11.2011 10:53
zobrazeno: 3854x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

20.11.2011 13:40 vložil Michal Fechtner
Hurvajs, schoval ho pro tebe do mrazáku :)))).
20.11.2011 12:33 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
20.11.2011 11:40 vložil Magnum.
Byla opravdu malá ale krásně zbarvená. Jinak uznávám že i mě se zdá fotka trochu přeplácaná ale zase nechci aby fotky různých úlovků vypadaly pořád jednotvárně. Lovcův dík.
19.11.2011 19:36 vložil František Zapalač
Lovu zdar !!!
19.11.2011 19:13 vložil Jan Dařbuján
aranžmá pěkný
19.11.2011 18:56 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
19.11.2011 18:49 vložil Ondřej Procházka
Mně se líbí i to aranžmá. Lovu zdar!
19.11.2011 17:49 vložil Scout Guard
To je leháro....... :-) *1
19.11.2011 15:14 vložil Jiří Lengyel,starší
S tím aranžmá jste to myslím přehnal pane"Magnume".....
19.11.2011 15:01 vložil Michal Kulich
Lovu zdar!
19.11.2011 14:59 vložil ing.Karel Rait
Tohle zasluhuje Lovu zdar!
19.11.2011 14:58 vložil ing.Karel Rait
Tohle zasluhuje Lovu zdar!
19.11.2011 14:19 vložil ing.Karel Rait
Tohle zasluhuje Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.