17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zima 2016/17
Zima 2016/17
vloženo: 22.3.2017 13:07
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Jelen
Jelen
vloženo: 15.9.2015 12:34
autor: Radim Hlaváček

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Králík divoký

Dnes jsem lovil králíka divokého,je deštivo a tak jich moc venku nebylo až po pátem jsem vystřelil je vidět úlovek.
ZBRAŇ: 12 Bajkal
náboje:3 mmm SB Corona
vložil: Zbyněk Ivánek
vloženo: 28.12.2011 11:13
zobrazeno: 4767x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

24.1.2012 12:29 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, tak to je opravdu dnes už raritka :-)
4.1.2012 14:49 vložil Jiří Novák
Zdravím - je to až neuvěřitelné, že králík má více shlédnutí než dobrý jelen či kňour, důvody jsou všeobecně známé. Nedá mi to nevzpomenout - do r. 1997, kdy populaci téměř zlikvidoval králičí mor (myxomatóza přicházela v periodicky, králíci se přizpůzobovali) se v našem MS lovilo cca 800 ks ročně, v 70 letech 10x více...Posledním králičím mohykánům (a jejich chovatelům) zdar!
31.12.2011 22:31 vložil Patrik Dvořák
Zdravím , znám místo a člověka, který se v jedné lokalitě staral a pak je i lovil a i když přišla myxomatoza zase se mu stavy vrátily na vysokou ůroveň, bohužel byl vyhozen z MS a teď tam drobná není natož králíci.Lovu zdar
29.12.2011 11:24 vložil Josef Karaman
Lovu zdar
28.12.2011 22:38 vložil René Hlaváč
LOVU ZDAR! přesně jak píšou kolegové mixomatoza udělala své
28.12.2011 22:36 vložil Nožička Jiří
Ne mixomatoza, ale králičí mor!!!A tu populaci znám je na štěrkáči. Jinak lovu zdar a VELKÉ +.
28.12.2011 18:04 vložil Radim Melichárek
Veliká paráda,my jsme měli také pěknou kolonii,bohužel přišla mixomatoza a nemame nic.... :-(
28.12.2011 17:03 vložil pepa
Lovu zdar!To už je vzácnost.
28.12.2011 15:48 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar,tak to je paráda u nás také byli ale miksomatoza snimi zatočila asi tak jako všude jinde.
28.12.2011 15:25 vložil Zbyněk Ivánek
U nás ve Veselí nad Moravou máme na jednom místě životaschpnou populaci asi 60 až 80 ks a člen může za rok ulovit jen jednoho králíka,někdy ale vůbec podle počtu.Za rok ulovíme jen asi 7až 10 ks.Já naposledy ulovil před 2 léty do tombole na poslední leč.
28.12.2011 13:33 vložil Jiří Malý
Pane Ivánek Lovu zdar,to se dne už vůbec nevidí,kde je lovíte?
28.12.2011 12:48 vložil Josef Vršan
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.