17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rok 2012
Rok 2012
vloženo: 31.7.2020 18:55
autor: juraj krnan

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 13.9.2019 11:35
autor: David Zimek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Lovecký portrét
Lovecký portrét
vloženo: 1.2.2012 10:08
autor: Carpin
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

VYDAŘENÁ AKCE-na lišky

vložil: Pavel Trnka
vloženo: 26.2.2012 21:11
zobrazeno: 4110x
hodnocení: 41 hlasů



Komentáře:

2.3.2012 22:19 vložil Pavel Trnka
Ahoj Honzo,tak taky LOVU ZDAR, to je dobře ,že jsto byli uspěšní.
1.3.2012 09:23 vložil J. Král
Á liščí mor od sousedů Lovu zdar Pavle. Lišek je stále dost. Během 14 dní jsme u Smrčí ulovili na čekané 4.
28.2.2012 21:49 vložil Pavel Trnka
Ahoj Franto, pamatuju si to moc dobře. Tady jsme hospodáře už viděli. Ale o tom je ten lov a po každé je to jiné. Vždy nemusíš mít štěstí .
28.2.2012 09:14 vložil franta Hulka
ahoj pavle tak to jste meli kliku pamatujes pred loni unas šiji,jak jsme kopali od 2 odpoledne pomalu do noci, a taky sme ho nedostali,a už nam chybelo tak malo,pesani unaveny mi take jo co se da delat.nekdy ta priroda take musi vyhrat,tak lovu.
27.2.2012 22:31 vložil Pavel Trnka
Byl jsem norovat u kamaráda v sobotu 18.2., tyhle jsou vynorované z kanálu. Moji psíci měli štěstí na škodnou. Lišky byly uloveny brokovnicí 12 a 16,měli jsme dvojky a kozlice.Taky jsme norovali v přírodních norách ve skalách, tam jsme kopali kamarádovi jagošku. Od 14- 20hod. ,držela jezevce přes půl hodiny po 3 hodinách urputného boje, ale nakonec nám stál v cestě veliký kámen a nedalo jse kopat. Hlavně ,že jsme Milanovi zachránili fenu.Je to dobrý dělník, bylo by jí škoda.
27.2.2012 19:09 vložil Tomáš Robotka
Ještě aby nebyla vydařena za pomocí takové smečky nažhavenců. Lovu zdar!
27.2.2012 18:14 vložil Jirka Mareš
krásná práce Pavle.LOVU ZDAR.
27.2.2012 12:43 vložil Petr Pořádek ml.
Říká se, že lišky mají v hlavě, té vpravo si to vysvětlil opravdu rázně :-))
27.2.2012 09:49 vložil franta Hulka
ahoj pavle lovu zdar nam se takle zadarilo minuli tyden v kanalech take,.
27.2.2012 07:59 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
27.2.2012 07:45 vložil Stanislav CHuchvalec
Pavle velké Lovu zdar.Pěkná prezentace foxteriérů .To bylo v kanálu ?
27.2.2012 07:36 vložil Tonda Urban
Lovu zdar.Pěkné foto, vynikající prezentace.
27.2.2012 06:29 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
26.2.2012 22:55 vložil Rudolf Kristl
Zdravím, jakou ráží jsou tyto lišky sloveny?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.