17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první
Můj první
vloženo: 19.11.2016 10:11
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Barevná Kanada
Barevná Kanada
vloženo: 23.2.2015 08:08
autor: Děda z lesa

trofeje

Nejsilnější jelen p.Váchala
Nejsilnější jelen p.Váchala
vloženo: 16.2.2017 08:57
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Doprovod 2011

Jeden z mála srnců, kterého se mi podařilo s hostem ulovit z kazatelny. Srnec pravidelně vycházel z lesíka u rybníku, odkud vyháněl své mladší soky a bránil své teritorium. Věk 5-6 let, lovu zdar.
vložil: Jiří Novák KL
vloženo: 1.6.2011 21:13
zobrazeno: 3588x
hodnocení: 43 hlasů



Komentáře:

3.6.2011 16:25 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!
2.6.2011 22:57 vložil Jiří Novák KL
Omluva za přiklepnutý hlas,pozdní hodina u kališku.
2.6.2011 19:38 vložil Vladimír Kal
Lovu zdar! Blahopřeji k nádherné a zajímavé trofeji. Hubert
2.6.2011 16:34 vložil Jiří Novák KL
Oprava, spíš jsem měl napsat, s hostama i jako doprovod.
2.6.2011 16:19 vložil Jiří Novák KL
Za hosta lovu dík, Romane za sezónu s hostama okolo 5-10 srnců. Ale nejen v jedné honitbě. Jo jsou to krásné a nezapomenutelné zážitky.
2.6.2011 08:58 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, dobrý srnec.
2.6.2011 07:20 vložil Luboš Dvořák
Lovu zdar!
2.6.2011 06:31 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý odstřelový
1.6.2011 22:51 vložil Radim Knot
Lovu zdar!..
1.6.2011 22:15 vložil Petr Volš
Lovu zdar 1+
1.6.2011 22:12 vložil Jiří Lengyel,starší
Nejprve provázejícímu i lovci-Lovu zdar!
1.6.2011 22:00 vložil Martin Vojtěch
Pane Nedvěd, mohu jen potvrdit, že skutečně v revíru jirky Nováka mají velice kvalitní chov! Mnoho sdružení a spolků i nájemců honiteb by jim mohlo závidět! A jak je velice dobře vidět nejen z Jirkových fotografií, umí s ním i dobře hospodařit! Dobrá a obětavá práce v chovu, péči ale i lovu této zvěře nese své ovoce! Nezbývá než popřát upřímné lovu zdar!
1.6.2011 21:47 vložil Vladimír Nedvěd
dobrý srnec,přeji lovci lovu zdar.P.Novák máte asi hodně kvalitní chov srnčí zvěře,protože většinou vaše fotky jsou takové, že je se na co dívat.Přeji hodně úspěchů.
1.6.2011 21:28 vložil Roman Trojka
Lovu zdar! Lovný srnec. Jiří, sleduji, že máte vcelku hodně doprovodů na srnce. Kolik lovíte v průměru s hosty za sezonu srnců? Měl jsem nejvíc 9 srnců s hosty za jednu sezonu. Jsou to někdy nervy, ale za to co člověk při doprovodech zažije to stojí... Přeji hodně zdaru do letošních srnčích lovů!
1.6.2011 21:27 vložil Milan Flora
Dobrý srnec, musel z kola ven... Lovu zdar lovci!!! Dobrý doprovod.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.