17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen k padesátinám
Jelen k padesátinám
vloženo: 3.4.2014 06:54
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moje letošní pětka

Tak jsem zvědavý, jak se po tom průběrném odlovu zvedne kvalita srnců :-)
vložil: Martin Mati
vloženo: 3.7.2011 13:56
zobrazeno: 3812x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

4.7.2011 00:19 vložil Martin Mati
S lovem srnčího je to u nás asi tak jako téměř všude, na srnce si ještě pár lidí zajde a občas i něco odloví, srnčata poslední dva roky lovím většinou jen já no a srn se odloví opravdu minimum. Snažím se ten lov srn trošku zvednout, když člověk chodí hodně často do lesa, tak není takový problém odlovit správné kusy holé, ale i tak se na potřebné počty stejně nedostaneme. A po formální stránce nám plán splní přejeté kusy. No všichni víme jak to funguje a co je třeba dělat pro zlepšení kvality srnčí zvěře, můj komentář k fotce měl být spíše takovým povzdechnutím, ale někdy se s tím vším začít musí :-)
3.7.2011 19:57 vložil Stanislav Formánek
Před 3Oroky jsem slyšel na oresní přehlídce od prof.Lochmana až ty knoflikáře vystřílíme tak budeme mít jen pěkné trofeje a není a a nebude tomu tak,ale má to víc faktorů a to by bylo na delší povídání.Každopádně LOVU ZDAR!
3.7.2011 18:49 vložil Jiří Fof
Lovu zdar. Souhlas s předešlými příspěvky.
3.7.2011 18:19 vložil Martin Mati
Lovu dík. Schválně jsem to tady napsal pro rozšíření diskuze. Každopádně s vámi souhlasím, srnčata zde lovím myslím že intenzivně a správně jen lov srn zatím není dostatečný. Tihle srnci určitě nepocházejí z vyloženě slabých srnčat (až na toho v pravo nahoře), odlovil jsem daleko více mnohem slabších, ale i přesto je těchto průběrných ročků opravdu hodně.
3.7.2011 16:35 vložil Radek Przybyla
Vidíš to místo těch tvých "králikovitých" srnčat bys měl asi lovit něco většího =). Jinak LOVU ZDAR!!!
3.7.2011 16:18 vložil Zdeněk Auerswald
omlouvám se - srnčat
3.7.2011 16:17 vložil Zdeněk Auerswald
zřejmě se nevěnujete průběrnémů odstřelu srnat
3.7.2011 15:44 vložil Jiří Lengyel,starší
To by jste chtěl příliš,paličkáře jste si sami "vypěstovali".Lovu zdar
3.7.2011 14:05 vložil Milan Jirmann
Nezvedne, bude to pořád stejné. LOVU ZDAR!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.