17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení řije na valašsku!!!
Jelení řije na valašsku!!!
vloženo: 3.10.2020 20:54
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

jeleň
jeleň
vloženo: 3.10.2014 15:31
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Zásobník na zápalky
Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík

fotopast

divočáci
divočáci
vloženo: 1.2.2017 15:01
autor: Václav Hryzlík

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dramatický dosled selete

V pondělí večer při slabé sněhové pokrývce okolo 20.hod. jsem střílel na slabé sele se stráně dolů. Neodhadl jsem dopad střely,která šla velmi nízko. Sele jsem zasáhl na přední běh a částečně otevřel hruď. Dosled jsem nechal na druhý den ráno. Vůdce feny MMO, kamarád Marek Buba, nasadil fenu na pobarvenou stopu. Fena po chvíli zvedla postřelené sele, ve vzd. přes 800m sele držela než k ní doběhl vůdce, který dal seleti záraz. Byl to ukázkový dosled feny Inky ve spolupráci s vůdcem, za což jim patří veliké Lovu zdar!
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 15.1.2013 17:14
zobrazeno: 4799x
hodnocení: 44 hlasů



Komentáře:

16.1.2013 14:25 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
16.1.2013 14:07 vložil Marek Buba
Ještě musím doporučit, dát si zarámovat komentář od kolegy "SanctusHubertus" , obzvláště pokud někdo loví veškerou zvěř calibrem 222Rem... Je fakt, že nedtsčí mít jen psa loveckého plemena, ale pes který skutečně pracuje a takových nemáme, ani mezi myslivci, většinu ...
16.1.2013 14:02 vložil Marek Buba
Lovu zdar, jen jsi Míro zapomněl dodat těch 50% : celá akce trvala jen 40 min, pes držel sele naprosto živé 935m vzdušnou čarou daleko (min 1,3km pěšky), mělo jen průstřel svalem běhu a kůží pod hrudníkem, bez gps garmin by je nikdo nenašel nebo by akce trvala "X" hodin s malou šancí na úspěch...
16.1.2013 11:28 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar pánové.
16.1.2013 10:15 vložil Lubomír Prokeš
Míro Lovu zdar!!!! a Vám všem třem 1****
16.1.2013 08:55 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
16.1.2013 08:13 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar!
16.1.2013 08:06 vložil Petr Bárta
Lovu zdar, dobrá práce.
16.1.2013 05:10 vložil Petr Buba
Ano upřímně ,, Lovu zdar ,, s MMO !!!!
16.1.2013 05:07 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrá práce psa 1*
15.1.2013 23:10 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,Miro!
15.1.2013 21:11 vložil Milan Ječný
Míro,lovu zdar.
15.1.2013 20:42 vložil František Zapalač
Lovu zdar!Dobrá práce psa.
15.1.2013 19:16 vložil Lukáš Vápeník
Inuš je dobrá, to se ví už dávno...Lovu zdar!
15.1.2013 19:05 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR a gratulace oběma.
15.1.2013 18:25 vložil Jaroslav Vlosovský
Mirku lovu zdar. Někdy se člověk docela projde,než to dohledá. Dobrá práce psa.
15.1.2013 18:17 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
15.1.2013 17:47 vložil Luboš Landa
Lovu Zdar!
15.1.2013 17:23 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar ,jo bez psa to prostě nejde.
15.1.2013 17:17 vložil Martin Pták
Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.