17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní kňour
Životní kňour
vloženo: 5.2.2014 20:07
autor: Mádl František

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

ukecaný šéf
ukecaný šéf
vloženo: 6.10.2017 19:25
autor: Rastislav Rejko

zbraně

 Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
vloženo: 9.5.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760967 komentářů fotek (13 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362777 hlasování fotek (54 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sfk- SP, Monheim am Rein, Deutschland, 23. 4. 2017

Vím, že samochvála smrdí, ale jsem na své holky hrdá, na obě dvě! Tuto neděli obě složili Spurlautprüfung (+ Schussfestigkeitsprüfung) v zemi původu svého plemene a mne jako chovatelce dopřáli nejen krásné chvilky, ale zejména nové zkušenosti na poli loveckých zkoušek.
Mé druhé já = moje starší Beky mi navíc opět ukázala, co je to "lovecké srdíčko a vyzrálost" a s plným počtem bodů a věkem skončila na 2.místě a při vyhlašování jsem se po slovech pana hlavního rozhodčího červenala až za ušima:-) Annie uspěla ve III.ceně, ovšem při tak přísném hodnocení, jaké jsem v Německu zažila, je to pro mne veliký úspěch!
vložil: Kateřina Čudková
vloženo: 28.4.2017 09:44
zobrazeno: 1950x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

30.4.2017 10:52 vložil Kateřina Čudková
Radečku děkuji za gratulaci i zodpovězení otázky ohledně zkoušky:-) Pro p. Josefa - ano, zkouška je v podstatě něco, jako ZV u nás, jen s tím rodílem, že se jedná o zkoušku typickou pro jezevčíky a pod hlavičkou jejich klubu a proto velký důraz na hlas. Jinak ale tou přísností jsem nemyslela to,že bych si myslela, že u nás nehodnotí rozhodčí spravědlivě!Šlo pouze o to, že náš KCHJ zavedl v roce 2015 tuto zkoušku u nás, ale bohužel zatím chybí více zkušeností, které ale věřím, že brzy přijdou a vše bude OK! PS: s holkama již mám velkou škálu zkoušek na různých OMS-ech atp., tak myslím, že jsem zažila již vícero posuzování, i když jsem v lovecké kynologii stále "zajíc", který se musí hodně učit:-)
28.4.2017 19:57 vložil josef turek
Takže takové základní ověření vloh pro lov. A to přísné hodnocení by se mělo hlavně praktikovat u nás, kde hojně kvete korupce a kamarádičkování na ůkor přirozených vloh loveckých psů.
28.4.2017 19:45 vložil Vlasta Szokeová
Blahopřeji !!!
28.4.2017 16:44 vložil radek lovas
měla by to byt zkouška hlasitosti na stopě zajice a chovani po vystřelu
28.4.2017 15:05 vložil Jindřiška Padalíková
Gratuluji !
28.4.2017 14:57 vložil josef turek
čeho se ty zkoušky týkají?
28.4.2017 14:29 vložil radek lovas
Kačko-gratuluju tobě i chlupačkum

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.