17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

víkendová čekaná
víkendová čekaná
vloženo: 1.2.2016 19:53
autor: Martin Hanáček

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nedělní lov

Ráno dvě lištičky a večer srnu, která měla přední leví běh přeražený.
vložil: Lukáš Zamrzla
vloženo: 9.10.2012 19:12
zobrazeno: 3792x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

13.10.2012 14:24 vložil MAREK ŠILC
Lovu zdar! Výborná práce na poli ochrany zvěře jak drobné, tak úrazem strádající...
10.10.2012 11:19 vložil Jiří Lengyel,starší
Zase šprýmař z Prahy......
10.10.2012 01:29 vložil Kamila Hlávkov
Lovu Zdar
9.10.2012 21:44 vložil Filip Pětivlas
Pane Lengyel, samozřejmě, že má pravdu. Ale s chováním a vyjadřováním je na svůj věk zbytečně nahoře. Jestli si to neuvědomí, bude to mít v životě hodně těžké.. Znalosti Jirka bezesporu má, ale arogantní vyjadřování a nejen u téhle fotky se k jeho věku prostě ani trochu nehodí. Lukáši Lovu zdar! Správný odlov.
9.10.2012 21:25 vložil Jiří Lengyel,starší
Tedy Vážení,on ten mládenec má vlastně pravdu,když opomenu tón kterým to napsal,Lukáši,to jsi nemohl najít kousek trávníku?To,že fotografuješ ulovenou zvěř na asfaltu jí velkou úctu neprokazuješ....K úlovkům-Lovu zdar!
9.10.2012 21:11 vložil martin zamrzla
lovu lesu Lukáši
9.10.2012 20:14 vložil Honza 7x64
Jirko nech si tyhle komentáře pro sebe.A až složíš zkoušky z myslivosti a budeš mezi nás přijat,tak druhého myslivce oslovuj kolego!!!Lukáši lovu zdar!
9.10.2012 19:59 vložil Daniel Vyoral
Nevím proč ten server někdy "otiskne" zprávu dvakrát, nicméně jsem lovci zapomněl popřát lovu zdar!
9.10.2012 19:57 vložil Daniel Vyoral
Někdy to situace nedovoluje zvěř vyfotit v ideálních podmínkách. Přesto věřím, že se lovec rád pochlubí úlovkem. Taky jsem včera střelil lišáka, hodně velkého. Fotku mám, přesto ji sem kvůli takovým jako jsi ty nedávám, ač bych se rád pochlubil. Zatím seš životem nepolíbenej a vystupuješ tu příliš sebejistě a kriticky. Trošku se zamysli nad svým vystupováním...všechnu moudrost jsi určitě nepobral...
9.10.2012 19:50 vložil J. Ka.
souhlas s Danem ... měl by ses už konečně trochu uklidnit nemyslíš? ;)
9.10.2012 19:43 vložil Daniel Vyoral
Někdy to situace nedovoluje zvěř vyfotit v ideálních podmínkách. Přesto věřím, že se lovec rád pochlubí úlovkem. Taky jsem včera střelil lišáka, hodně velkého. Fotku mám, přesto ji sem kvůli takovým jako jsi ty nedávám, ač bych se rád pochlubil. Zatím seš životem nepolíbenej a vystupuješ tu příliš sebejistě a kriticky. Trošku se zamysli nad svým vystupováním...všechnu moudrost jsi určitě nepobral...
9.10.2012 19:33 vložil Kuba
Správný odlov Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.