17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 17.5.2014 05:53
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761029 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363182 hlasování fotek (105 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedna březnová - průběr 3

vložil: Jakub Grundman
vloženo: 28.4.2016 15:05
zobrazeno: 7381x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

3.5.2016 12:06 vložil Jakub Grundman
Kolegové myslivci, prosím už se nedohadujte o nesmyslech,celé je to jedno velké nedorozumění a zbytečné se tu zachází nad mojí myšlenkou pod kterou jsem fotky přikládal. Překousněte své emoce a nechte to už být. díky J.G.
2.5.2016 22:37 vložil Marek Lutišan
Přeji Lovu Zdar!!! Ke všem fotkám!!
2.5.2016 21:25 vložil Jiří Lotrinský
Pane Vilšere nevykupujete parohy z muflona? Uznejte chybu a nechovejte se jako zbabělý chudák!
2.5.2016 18:14 vložil josef turek
To ti to ale trvalo Vilšere! Asi ses musel poradit se svým kamarádíčkem Lengyelem než jste na toho nippona přišli.
2.5.2016 11:28 vložil Bohumír Novák
Jojo srnčí v březnu je nejlepší:), snad se to do třetice podaří:).
2.5.2016 09:42 vložil Honza 7x64
Jojo,srnčí :)
30.4.2016 01:50 vložil Jakub Grundman
Ewa Farná: Co slovo to perla, zastřelit mláďe na jaře ?To jsem té vůbec nepochopil, ty si asi myslíš, že to jsou letošní mláďata.Pokud ano, tak bych doporučoval návštěvu prvního stupně základní školy.Dnes tu mají možnost přispívat opravdu už všichni tvorové...
29.4.2016 10:33 vložil josef turek
Vilšere, tak to byla perla, je vidět, že už jseš opravdu starej zpátečník, seš fakt znalec, klobouk dolů!!!!!
29.4.2016 10:17 vložil Miroslav Šteffek
Františku - 1*.
29.4.2016 05:06 vložil R V
Jen se spletl :-)))
28.4.2016 20:19 vložil Jiří Zábran
Jsou místa kde je takoví to odlov na místě to musím souhlasit, škody jsou čím dál větší a opravdu se musí konat. Nic ve zlém Lovu zdar .
28.4.2016 19:27 vložil Jakub Grundman
Zdar, Jiří ani já z toho nemám radost, ale když vidím ty porosty u Nas co jsou naprosto znicene a marne Naše snahy o zaleceni poškozené stability borky, natírání zradidel, zkousime též odlákat sici a evropskou zvěř do lokalit, kde nebudou vytvářeny takové škody na porostech smrkových monokultur.Neni to jednoduche plnit plany odstrelu a pritom se chovat myslivecky,ale Alespoň se snažíme v tomto odlovu zachovat logickou prubernost a ne bezhlavě likvidovat vše co vidíme.
28.4.2016 19:20 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
28.4.2016 18:34 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar, zákony vítězí nad myslivostí .

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.