17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpomínka na loňský srpen
Vzpomínka na loňský srpen
vloženo: 12.3.2013 16:39
autor: Milan Pirožek

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Kdo z koho?
Kdo z koho?
vloženo: 30.10.2020 20:35
autor: Jan Mikula

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362843 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní liška

Dneska kolem 4 hodiny odpolední jsem se vydal po delší době do lesa,hlavně kvůli škole,kdy jsem neměl na svou nejmilejší zálibu čas,autem se nedalo nikde dostat,tak jsem ho nechal u cesty,nazul jsem si sněžnice a pomalu jsem se vydal zasněženou loukou,bylo mírně přimrzlo a každej krok dělal nesnesitelný rámus.Ušel jsem asi 400m.Na louce uvidím stát hromadu hnoje a je na něm množství šedivek a strak,pomalu se k němu blížím,vrány a straky mě samozřejmě spozorují a odlétají pryč,obcházím hnůj,jsou tu nějaké zmrzlé kosti a velké množství liščích stop svědčí o pravidelné návštěvnosti hnoje.Rozhoduji se,jestli dál šoulat,nebo zkusit počkat,kvůli rámusu,který při chůzi způsobuji volím raději čekanou ovšem na poněkud netipickém místě,vylezu na hromadu hnoje a usadím se na na vyvýšeném bodě,kde je úplně krásné čisté a suché seno:-D,sedím necelou hodinku,musím říct,že v -10 to celkem pěkně hřálo,rozhlížím se každou chvilku po okolí,čekám,že by liška mohla přijít od naproti z nedalekého lesíka. Za necelou půl hodinku se jako duch na sněhu objevuje tmavý stín a klikatou cestou míří ke hnoji,na kterém sedím.Beru do ruky dalekohled a hned jej měním za flintu,liška jde trochu bokem od hnoje,odjišťuji,natáhnu napínáček,jemně písknu,liška se zastáví a jistí "bááác"oheň z kulové hlavně mě málem oslepil:-D,liška zůstala ležet,pak se ovšem zvedá a snaži se po předních bězích odejít,jdu rychle k ní a trojkama brokama ji dostřeluji.První rána šla hodně dozadu na hřbet.Chvíli vychutnávám kouzlo z večerního lovu,pak si jdu pro úlomek a vracím se k autu i s liškou,když jsem doma sundal věci roprostřela se po baráku nelibá vůně hnoje,tak musím chvilku větrat,ale za ten zážitek to určitě stálo,děkuji sv. Hubertovi a Dianě
Vzdálenost asi 50m,ráže 7x57 R















vložil: Michal Baručák
vloženo: 28.1.2012 20:34
zobrazeno: 3950x
hodnocení: 28 hlasů



Komentáře:

29.1.2012 22:15 vložil Michal Baručák
Lovu dík
29.1.2012 21:03 vložil Tomáš Lenhart
Mišo Lovu zdar!!!!
29.1.2012 14:26 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
29.1.2012 11:37 vložil Honza Rapant
Lovu Zdar!
29.1.2012 08:35 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
29.1.2012 08:30 vložil Richard Kronika
LOVU ZDAR...
28.1.2012 22:21 vložil Pavel Koranda
Lovu Zdar! Voňavé kouzlo lovu :-))
28.1.2012 21:25 vložil Lesáček
Lovu zdar Míšo! Pěkně jsi to napsal :D
28.1.2012 20:50 vložil Martin Vodička
Lovu zdar, Mišo!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.