17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dobrý štont
dobrý štont
vloženo: 13.1.2018 19:09
autor: martin z

úlovky (svět)

Ještě Kanada
Ještě Kanada
vloženo: 18.5.2014 08:38
autor: Děda z lesa

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když vezme pilu do ruky profesionál:)))

I to se někdy stane...:)
vložil: Čuřík David
vloženo: 9.12.2015 14:57
zobrazeno: 3399x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

12.12.2015 15:14 vložil Jaroslav Novotný
Nedořez jsem měl dobrej,skoro 5 čísel,chyba byla v tom,že jsem pozdě klínoval a pomohl mi trochu i kamarád větřík.Ale jinak,než jsem potřeboval.Prostě moje blbost.
11.12.2015 15:32 vložil Jaroslav Novotný
Smůla pane Straka,nemám žádný kurz,ale lesácké učiliště,takže dřevař jsem vyučený.Někdy se tohle prostě stane.
11.12.2015 09:24 vložil Ladislav Straka
Asi jste byl ve stejném kurzu :o) https://www.facebook.com/peter.lovgren.5/videos/698401340257727/
10.12.2015 22:36 vložil Tomáš Palička
Jo jo třeba takhle nedořez,ale nesmíš ho přeříznout pak je to v pr.... buď rád že žiješ a nepokoušej osud.
10.12.2015 19:14 vložil Jaroslav Novotný
Bohužel,i toto se stává.Posed jsem měl za sebou cca na vzdálenost poloviny káceného smrku a nic nenasvědčovalo tomu,že z něho budou ve zlomku vteřiny třísky na topení.Při dořezávání se mi strom doslova otočil jak na pětníku a už s tím nešlo nic dělat.Šel na druhou stranu,než jsem chtěl a nepomohly ani klíny.Možná,pokud bych klínoval dřív,tak se to nestalo.Holt,chyba se někdy vloudí.
10.12.2015 07:30 vložil Ellhenický Petr
Vladimíre, Tvé myšlenkové pochody jdou nějak mimo. Nevím na co takto reaguješ.
10.12.2015 01:13 vložil Vladimír Koštejn
Seru na to .Mně to je jedno.
9.12.2015 20:25 vložil Čuřík David
Vladimíre, u jiných fotek Vám to kolegové myslivci napsali snad dost jasně.. Bohužel to kamarádovi spadlo tak, jak nemělo… Kdo nic nedělá, nic nezkazí! Ty zkus odložit to své kolo, fotoaparát a vzít do ruky Pravidla českého pravopisu!! A moje fotky prosím nekomentuj!! Děkuji. „PS“ na posed si shodil strom majitel lesa i posedu…
9.12.2015 16:47 vložil Ellhenický Petr
A je to, přímo na kolík:-)
9.12.2015 16:42 vložil Vladimír Koštejn
Jak koukám na fotku.Tak pilou to asi nebude.Spíše to někdo svalil.Nějaký nepřítel.
9.12.2015 15:04 vložil Čuřík David
Tož, takhle se kácí duby okolo Brna viď, Vlasto..??:) Tohle máš za sto..:)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.