17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podzimní víkend
Podzimní víkend
vloženo: 16.10.2017 09:38
autor: kamil kroutil

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
vloženo: 23.7.2020 21:19
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedna z mých staveb.

vložil: poulzdeněk
vloženo: 13.3.2011 08:40
zobrazeno: 2704x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

15.3.2011 01:44 vložil poulzdeněk
Sklo 4mm je ze dvou půlek a vysouvá se do boku po drážce ,pootevřete 10 cm a můžete střílet nezamrzá to protože drážka je ve vnitřku a venkovní hrana okna je oplechovaná aby tam nezatékala voda.a druhá možnost je že okno nadzvednete a vyděláte úplně aby okno necinklo je zablokované pomocí dřevěného klínku.
14.3.2011 10:42 vložil jiří janek
Moje umnělecká prvotina mněla vysouvací v drážkách nahoru i když to bylo namazaný tak trocha vlchkosti a nejezdilo i když tam byla značná vůle,další veledíla otvírat dolu -cinkalo se o sklo a nemohla tam být pod tím polička atd.Pak pokus -lanko a otvírat ven nahoru -moc hluku a ve tmně nepraktické a když jsem si zradil asi páte prase tak jsem to chtěl zapálit i s bednou,teď poslední uvnitř a nahoru zatim nejlepší ALE mám obavy jak psal Milan v "zápalu boje" to mohu špatně zaháknou a malér je na světě ,copa hlava tam není co pokazit ale puškohled nebo flinta.No teď už bude teplo tak se bude sedět na žebříku v "bedně" sedím jenom když je opravdu hnusně a nebo velká kosa.
13.3.2011 19:41 vložil Patrik Falešník
Já jsem zkoušel výsuvné okna na drážku a nebyl jsem s nimi vubec spokojen. Jestli je lepsi otvírání nahoru nebo dolu si myslím že záleží na řešení vnitřku, hlavně na umístnění lavice nebo sedacky.
13.3.2011 19:23 vložil Milan Polepil
Já mám na posedech okna které se otevírají dolů a zůstávají vyset na pantech, myslím že je to dobré řešení. kamarádovy jednou povolil háček na okně které se otevíralo nahoru a dostal pěknou ránu do hlavy.
13.3.2011 11:07 vložil jiří janek
Velice hezké .Jak máte vyřešené otevírání oken ? (u nás nekonečné debaty okolo tohoto problému)já preferuji uvnitř a nahoru ze všech co jsem postavil nejpřijatelnější řešení nad káždym okénkem mám ještě malou "šikmou stříšku" přesah asi 25cm .Ještě -nebojíte se větru ?mně jedena špatně zavjetrovaná hapala.Lovu lesu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.